7 Zeytin 1 İncir Hapı Kullananlar

7 Zeytin 1 İncir Hapı, Refleksoloji uzmanı Esat Başaran, ünlü televizyon sunucularıyla ve birkaç ünlü isim ile birlikte internet piyasasında adından söz ettirmeye başlamıştır. Bakanlık izinlerinin mevcut olduğu yazılmıştır ancak ne izinler, ne klinik deneyler ne de ürüne ait bilimsel çalışmalara yönelik herhangi bir resmi evrak resmi satış sitelerinde bulunmamaktadır.

Fiyatı:

  • 89 TL’den başlayan fiyatlarla. 60 tablet içeren ambalajlarda.

İçeriği:

  • Zeytin Yaprakları
  • Üzerlik Tohumu
  • İncir

7 Zeytin 1 İncir Hapı Özellikleri, Faydaları:

Takviye edici gıdadır. Ürün ile sitemiz arasında bir bağ yoktur. Kullanımdan doğan sorunlar nedeni ile kullananlar.com.tr sorumlu tutulamaz. Sitemiz ürünlerin tanıtımını tarafsızca yaparak gerçek kullanıcıların yorumlarına sunma prensibi ile çalışmaktadır. Herhangi bir şekilde satış yapmamaktadır. İlaç değildir. Bu tür zayıflama ürünlerini kullanmadan önce kesinlikle doktorunuza danışınız.

Buna benzer diğer ürünleri incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı kontrol edebilirsiniz. 7 Zeytin 1 İncir Hapı kullananlar değerli yorumlarını bizlere ulaştırabilirler.

 

Abone Olun
Bildir
4 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
D.Tarhan
1 Haziran 2018 00:13

Ben pek böyle ürünler kullanmam,3-5 kg daha vermek için 7zeytin1incir hapı aldım,almaz olaydım,4 kg aldım 1 kutu bitti.ve kg alcı birşeyde yemem yaşımdan dolayı 57 kg takıldım,güvendim aldım.Bilginiz olsun arkadaşlar😞

EZGİ
28 Haziran 2018 16:18
Reply to  D.Tarhan

NASIL YANİ İLACI ALDINIZ VE KİLO MU ALDINIZ?BENİM SİPARİŞİM ŞUAN GEÇTİ ELİME İLK SİZİN YORUMUNUZU OKUDUM…

Hasibe
19 Temmuz 2018 01:57
Reply to  EZGİ

Eşim yaklaşık 1,5 aydır kullanıyor zayıflamadı çünkü öğünlerini bölmedi yeterince su içmiyor fakat şekeri var ve en son cumartesi kontrolü vardı doktoru değerlerine çok şaşırmış normalde bu kadar dengeli düşmesi kilo verirse gerçekleşebilirmiş.şeker tp2. Onun dışında kendisini daha enerjik hissettiğini ve bu ilacı kullanmadan önce kalbinde ağrı hissettiğini fakat artık o ağrıyı duymadığını söylüyor eşim.şekerden kaynaklanan aşırı sinir atakları da yok çok şükür .

Ela
24 Nisan 2019 20:27
Reply to  D.Tarhan

Bende kilo aldım verdiğim param haram olsun