7d7 Süpper Müsli Kullananlar

7d7 Süpper Müsli, beslenmeye yardımcı zengin lif ve protein deposu. İçeriğinde ise oranları özel olarak hazırlanmış buğday rüşeymi, yulaf ezmesi, buğday kepeği, keten tohumu, yeşil çay, zencefil, tere tohumu, havuç lifi ve zencefil bulunuyor. Gıda takviyesi olan ürün normal beslenmenin yerine geçemez.

Süpper Müsli Nasıl Yenilir?

  • 7d7 Süpper Müsli, sadece bir besin kaynağı değil, aynı zamanda beslenme alışkanlıklarını da düzenlemeye yardımcı olabilmekk amacı ile sunulan bir yardımcı gıda takviyesidir.
  • Uzmanların tavsiyesi ise; her gün akşam saat 7’de belirtilen ölçüde 7d7 Süpper Müsli yedikten sonra sabaha kadar bir daha yemek yememek.

Süpper Müsli’yi Düzenli Olarak Kullanabilir miyim?

Günlük düzenli kullanımı uygundur ve bir süre kısıtlaması yoktur. Ancak iki haftalık dönemler sonunda birkaç gün kullanıma ara verilerek kullanımına devam edilmesi daha sağlıklı olacaktır.

Süpper Müsli Tarifleri

7d7 Süpper Müsli’yi salataya ilave etmek, muz ya da çilekle birlikte yoğurda karıştırmak, kurabiye yaparak yemek ya da sadece süte ilave ederek yemek mümkün.

Süpper Müsli Yan Etkileri

Belirtilen hiçbir yan etkisi yoktur. Ancak hamileler ve emziren anneler ile çölyak hastaları doktora danışmadan kullanmamalıdır.

Bu tür ürünleri kullanmadan önce doktorunuza danışınız. İlaç değildir.

Buna benzer gıda takviyelerini incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimizi kontrol edebilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Büşra
19 Şubat 2016 02:18

Hayatımda bu kadar iğrenç bir şey yemedi. Nar ve yoğurt ile yemeye çalışıyorum ana olmuyor. Acaba benim aldım çeşit mi iyi değil anlamadım

7d7 Süpper Müsli Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

hal i purmelal

4/ 5 puanladı

bir müsli markasıdır. 7d7 supper müsli, akşam müslisi. meraklısına. - Kaynak


nautilus

4/ 5 puanladı

adı isviçre almancasında ezme, lapa anlamına gelen mües kelimesinden türetilen müsli 1900 yılında hekim ve beslenme uzmanı dr. maximilian oskar bircher-benner tarafından bulunmuştur. bircher-brenner zürich'teki özel kliniğinde hastalar için hazırladığı karışıma elmalı perhiz yemeği anlamına gelen apfeldiätspeise adını vermişti. daha sonraları isviçre'de standart bir yiyecek haline gelerek, mucidine atfen birchermüesli adını aldı. almanya'da müsli, ingilizce konuşulan ülkelerde ise muesli adıyla tanındı. isviçre'den dünyaya yayılan müsli, bu ülkede akşam yemeği olarak da tüketilmektedir. - Kaynak


cicibici

3.9/ 5 puanladı

kizlar bende meyveli olan müsli yi yiyorumm süt ile hazirliyorum ve üstune bir kasik yogurt ekliyorum...kilo verdirdigini duymustum,,, megerse kiloyu dengede tutuyormuss sadece:bbo:artik yemiyorum fazla.haftada kucuk bi kase..simdi örendim neden kilo veremedigimisırnaşık şey - Kaynak


7d7suppermusli

4/ 5 puanladı

17 dakika boyunca acele etmeden balık gibi yüzenler 99 kalori veriyormuş! Ya da 1 paket 7d7 kullanıyormuş :) - Kaynak


3rsin

4/ 5 puanladı

içerisinde tahıllar, tohumlar ve kuru meyveler bulunduran sağlıklı ve faydalı bir besindir, her öğün yenebilir. tatlandırmak için içerisine tatlandırıcı tableti atarsanız daha lezzetli olur. ülkemizde ki yerli markalar işlendiği ve ekstra şeker eklendiği için tavsiye etmem, almanya`dan ithal edilenler en kaliteli tahılları içerir ve şekersizdir. - Kaynak