Absolution Ürünleri Kullananlar

Absolution Ürünleri, Fransız Kozmetik markalarından biridir. Tüm ürünlerin içeriğinin %99’u Organik Tarımsal hammaddeler kullanılarak üretilmekte olup ECOCERT Organik sertifikasına sahiptir. Hayvanlar üzerinde test edilmeyen ürünlerin ambalajları geri dönüşüme uygun olarak imal edilmektedir. Markanın Türkiye resmi web sitesi yoktur ancak ünlü kozmetik firmalarının kendi reyonlarında satışa sunulmaktadır. Ürün ağının geniş olması sebebi ile sadece bazı ürünlerini detaylı olarak inceleyeceğiz. Geri kalanlardan bir kısmını da isim ve fiyatı ile birlikte aşağıya sıralayacağız. Absolution Ürünleri kullananlar var ise değerli yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Absolution Ürünleri Özellikleri, Faydaları:

  • Absolution Organik Sertifikalı Cilt Tonu Düzenleyici

15 ml olan ürün 99 TL’dir 30 ml içieren boyutları da vardır. Light – Medium – Dark olmak üzere üç ayrı renk tonu mevcuttur. Koruyucu BB Krem yapısında olan üürn cilt kusurlarının kapatılması, cildin beslenmesi ve savunulmasına yardımcı olabilir.Paraben ve Suni renklendiriciler içermeyen makyaj malzemesi Aloe Vera ile güçlendirilmiştir.

  • Absolution LE Serum Anti Sof 15 ml 59 TL

Gözeneklerin sıkılaştırılmasına yardımcı olabilir. Kadın – erkek uyumludur. PEG türevi malzemeler barındırmaz. Hafif yapıdadır. Cildin yatıştırılmasına katkı sunabilir.

  • Absolution Le Creme Gommante Boyun – Yüz Gözenek Temizleyici

149 TL’dir. 50 ml içeren tüplerde satılır. Fındık ve Badem yağı içermektedir. Mikro Denzi Yosunları ile zenginleştirilen bir formüle sahiptir. Yumuşak yapıda olan ürün nazik temizleyiciler içermektedir. Cildin daha canlı görünmesine yardımcı olabilir. Fitalat maddeleri barındırmamaktadır.

  • Absolution Le Soin Regard Göz Çevresi Bakım Kremi

184 TL, 15 ml. Kafein ve Yeşil kahve ile elde edilen ürün göz ve çevresindeki karanlık cilt görünümü ile mücadeleye yardımcı olabilir. Cildin nem kapasitesine destek olabilir. Morluk – halkalanma – şişlik – kaz ayağı * kırışıklık bakımına hizmet edebilir.

  • Absolution La Solution Energie

Güneşin zararlı etkileri ile koruyucu özellikler sunan bir cilt serumu olup 270 TL’dir. Güneş sonrasi cilt bakımına yardımcı olabilir. Stres ve çevresel etkilerin neden olduğu tahribata karşı cilt savunmasına katkı sunabilir. Alpyıldızı Çiçeği ve Ekinezya bulundurmaktadır. Hyaluronik Asit ile cildin nem dengesine yardımcı olabilir.

  • Absolution Sweet and Safe Kiss Ruj Rouge Theatre 4 gr.

Parfüm içermemektedir. Adet 159 TL olan rujun temek tonlarda renk seçenekleri mevcuttur. Dudakların renklendirilmesi – nem dengesinin sağlanmasına yardımcı olabilir.

  • Absolution La Creme de Homme 280 TL

Erkekler için geliştirilmiş nemlendirici cilt bakım kremidir. Anti aging özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Omega 3 ve Omega 6 ana etken maddeleri arasında olup E vitamini ve Sedir Ağacı özleri ile desteklenmiştir. Kokusuz yapıda olan ürün ciltte yağlanma hissi oluşturmaz.

Diğer Absolution Ürünleri:

Absolution Le Soin Purifiant Temizleyici Yüz Maskesi

Diğer bakım ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Cilt Bakım

Güzellik ve Bakım

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör