Acopex Kullananlar

Acopex, sıvı formda üretilmiş bir besin takviyesidir. Bitkisel ekstreler ve vitaminler içerdiği belirtilmekle beraber detaylı bilgi verilmemiştir. Sadece sosyal medya üzerinden ve telefon ile sipariş ile satılmaya çalışılmaktadır. İngiltere’de üretilmiş olduğu iddia edilmektedir. 200 ml içeren şişelerdedir.

Fiyatı:

  • 89 TL’den başlayan fiyatlarla.

Acopex Özellikleri:

  • Instagram ve telefon ile sipariş verilebilen ürünün tanıtımlarında birçok resmi belgeye sahip olduğu görseller eşliğinde ispat edilmeye çalışılsa da bu belgelerde yer alan hiçbir metinde ürünün adı geçmemektedir.
  • Her ürün 20 günlük kullanım imkanı sunmaktadır.

Bu tür ürünleri kullanmadan önce doktorunuza danışınız. İlaç değildir.

Buna benzer gıda takviyelerini incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimizi kontrol edebilirsiniz.

3
Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

3 Başlık Sayısı
0 Yanıt Verenler
0 Takip Edenler
 
En İlgi Çeken Yanıtlar
En Çok Yanıt Alanlar
3 Yorum Yapan Kişi Sayısı
  Abone Olun  
Bildir
Mehmet Gürsel

İnternet üzerinden satılan ürüne güvenip alan insanlarda akıl yok zaten. Sağlık bu kadar ucuz mu ?

Canan

Kesinlikle tok tutmuyor. Siz tok tutmadığını söylediğinizde satan kişi ya da Kişiler bir diyet listesi gönderip buna uyarsan zayıflarsın çaba göster akşam yeme vs demeye başlıyor. İddia edildiği gibi tok tutar yemez zayıflarsın gibi bir durum yok. Ayrıca içimi zor. Yoğurtla karıştırıp yediğinizde bi nebze ama o da mide bulantısı yapıyor. Şişeyi yarılamadan çöpe attım. İnanmayınız.

Ezgi

İnstagram sayfalarından aldım fakat ürün hiçbir işe yaramadı tamamen yalan dolan. Tok tutar ürünü içince midede jel oluyor diyor asla olmadı öyle bir şey içince tok hissetmem gerekirken hiçbir şey içmemiş gibi oldum. Kesinlikle almayın bu tuzağa düşmeyin. Şuanda da sayfa yok olmuş durumda milleti dolandırıp kaçmışlar büyük ihtimalle.

Acopex Kullananlar Sosyal Medya Yorumları