Acqenz QWomen İnositol L Arginin Paba Vitamin Kullananlar

Acqenz QWomen İnositol L Arginin Paba Vitamin, saşe formunda olup her ambalaj 30 adet içermektedir. Takviye edici besin takviyelerindendir. Olağan beslenmenin yerine geçemez. Formülde adı geçen maddelerin sağlayabileceği özellikleri verebilir. Yetişkinler içindir. Acon İlaç firmasınca ithal edilmiştir.

Fiyatı:

  • 229 TL’den başlayan fiyatlarla.

İçeriği:

  • L-Arjinin
  • Inositol
  • Para Amino Benzoik Asit

Acqenz QWomen İnositol L Arginin Paba Vitamin Özellikleri:

  • L-Arjinin Nedir, Ne İşe Yarar? A-Amino asitlerden biridir. Temel amino asitler arasındadır. Dışarıdan beslenme yolu ile vücuda kolayca alınabilir. Arjinin içeren besim maddelerin başında kırmızı etler, balık, süt ve yumurta gelmektedir. Vücut tarafından da üretilebilmektedir ancak besinlerden alınması şarttır. Doğurganlık, detoksifikasyon, kan akışı ve sirkülasyonlarında vazife alan bu asit aynı zamanda bazı hormonların sentezlenme ve üretilmesi için de gereklidir.
  • Inositol Nedir, Ne İşe Yarar? Karbonhidrat çeşitlerinden biridir. Kristalize şeker kadar tatlı olmasa da tatlı bir karbonhidrattır. İnsan bedeninde az miktarlarda kalp ve göz merceklerinde bulunmaktadır. Eksikliği ya da azlığı durumlarında en çok etkilenebilecek iki organ bunlardır. Yapay olarak glukoz kullanılarak sentezlenebilmektedir. Saç sağlığında da görev alabilmektedir. Bu bileşenin eksikliğinde kabızlık, egzama gibi cilt problemleri, göz kolesterolu ve göz sorunları ortaya çıkabilmektedir. Bu maddeyi besin yolu ile elde edebilmek için Karaciğer, Muz, Yulaf, Kuru Üzüm tüketebilirsiniz.

Kullanımı:

  • Günde bir saşe direkt içerek kullanabilirsiniz. Formülde belirtilen herhangi bir maddeye karşı alerjisi olanlar tüketmemelidir.

Bu tür ürünleri kullanmadan önce doktorunuza danışınız. İlaç değildir.

Buna benzer gıda takviyelerini incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimizi kontrol edebilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör