Acvit dudak serumu Kullananlar

Acvit dudak serumu biz kadınlar her zaman için dış görüntümüze önem veririz. Dudaklarımızın görünümü de en az fiziğimiz kadar önemli. Bu yüzden çeşitli estetik müdahaleler bile yaptırıyoruz.

Dudağa silikon yaptırmak, çok bilindik ve geçmişi olan bir yöntem fakat artık böyle şeylere gerek kalmadan, sadece Acvit dudak serumunu kullanarak silikonun yapaylığından çok uzakta, doğal bir görüntüye kavuşarak dudaklarımızı dolgunlaştırabiliriz. Ayrıca özellikle kış aylarında oluşan dudak kurumaları, çatlakları için de kullanılabilir.

 Zararlı mıdır? Yan etkileri neler?

Yapılmış olan klinik çalışmalarında Acvit’in hiçbir yan etkisi olmadığı gözlenmiştir.

Peki nasıl kullanmalıyız?

  • Temiz ve kuru dudaklara abartmadan, az bir miktar sürüp 28 gün boyunca aynı işlemi tekrarlayınız. İsteğe göre günde 2 seferde uygulayabilirsiniz.
  • Uyguladıktan kısa bir zaman sonra etkisini hemen hissedeceksiniz, birkaç günün sonunda bile dudaklarınız eskisinden daha dolgun olacak. Hiçbir cerrahi müdahaleye gerek kalmadan, tamamen doğal bir şekilde dudaklarınızı daha dolgun göstermek istiyorsanız bu ürün tam size göre.

 Nasıl muhafaza etmeliyim?

Oda sıcaklığında muhafaza etmenizde yarar var. Ayrıca çocukların ulaşamayacağı yerlere koymalısınız.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Acvit dudak serumu Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

AcvitKozmetic

3.9/ 5 puanladı

Acvit Lip Care Dudak Bakım Serumu Kullanarak Türkiye'nin En Güzel Dudaklarına Sahip Olan… - Kaynak


esraceydaersoy

3.7/ 5 puanladı

Dudaklarımızı dolgunlaştırmak için acvitkozmetic lip care kullandık ve çok memnun kaldık - Kaynak


dilek9

3.8/ 5 puanladı

dudaklarını estetik yöntemleri dışında kalınlaştıranlar varmı?kalem egzersizi dudak dolgunlaştırıcı serumlar veya başka egzersiz vs ile. teşekkürler - Kaynak