Afye Ginseng Kullananlar

Afye Ginseng kabı jelatin içermeyen ürün yüzde yüz bitkisel kapsüldür. Oda sıcaklığında muhafaza edilmesi gerekir ve gebelerin kullanmaması tavsiye edilir. Faydalarının ise çok fazla olduğu belirtilir.

Yapılan çalışmalarda Afye Ginseng 60 Kapsül’ün kişinin kendisini daha iyi hissetmesine neden olduğu belirtilmiştir. Öğrenme güçlüğü ve dikkat bozukluğu tedavilerinde etkili olduğu belirtilmiştir. Solunum yollarında genişletici etkisi olduğu söylenen ürünün günlük hayatta olumlu sonuçlara yol açtığı belirtilmiştir.

Afye Ginseng 60 Kapsülün Cinsel Hayata Etkisi

  • Bu ürünle ilgili yapılan araştırmaların büyük bölümünün erkeklerin sperm sayısı ve kalitesi ile alakalı olduğu belirtilir. Şimdiye kadar ürünle alakalı yapılan 4000 araştırmanın yaklaşık yarısı erkek infertilitesi üzerine olduğu belirtilir. Bu araştırmaların sonucunda, ürünün düzenli olarak kullanılması halinde, dört ila altı haftalık bir süreç sonunda sperm sayısı ve kalitesinde ciddi artışlar olduğu belirtilmiştir.
  • Erken boşalma probleminde de tedavi edici niteliği olduğu belirtilen ilaçla alakalı bu alanda çok fazla araştırma yapılmamıştır.

Afye Ginseng 60 Kapsülün Kalp damar sağlığını destekleyici özellikleri

  • Yapılan araştırmalarda Afye Ginseng’in kan dolaşımı arttırdığı belirtilmiştir. Kalp damar tıkanıklığı, bunama ve felç gibi hastalıklarda ürünün kullanımının yaygın olduğu belirtilmiştir. Ürünü kullanan herkesin kendini iyi hissediyor olması kişilerin olumlu dönüş bildirmesine neden olmaktadır.
  • Ürünün, doktor kontrolünde kullanılması gerekir. Ayrıca kalp ve damar rahatsızlıkla ilgili bulguların bilimsel verilerle çeliştiği ifade edilmektedir.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Afye Ginseng Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

kotukedi

3.8/ 5 puanladı

doğal bitkisel gıda takviyesi - Kaynak


HakanKurtR

3.8/ 5 puanladı

@Sakarpiyon Araştırdım, en güvenilir Afye diye bir marka buldum. (Afye-Ginseng) Şu an itibarıyle hapı yuttum :) Şifa Allah'tan... - Kaynak


vurdumduymazkorayvaz

3.7/ 5 puanladı

yaşam kalitesini arttıran ve ruhsal düzeni sağlayan bir bitkidir. en önemli yararı, bütün vücudu kuvvetlendirmesi ve tüm vücut sistemlerinin dengelenmesine yardımcı olmasıdır. - Kaynak