Akzer Macun Kullananlar

Akzer Macun, bitki karışımları kullanılarak geliştirilmiş besin takviyeleridir. Cam şişelerde satılmaktadır. 16+ yaş itibari ile tüketilebilir. İstanbul merkezli bir firmadır. Tedavi edici özellikler sunamaz. Formülde adı geçen maddelerin sunabileceği imkanları tanıyabilir. Belirtilen kullanım talimatlarına uyarak tüketiniz.

Fiyatı:

  • 18 TL’den başlayan fiyatlarla.

Akzer Macun Özellikleri, Kullanımı, İçeriği, Çeşitleri:

  • Akzer Ballı Bitki Karışımı Bayanlara Özel 420 gr Macun 28 TL

İçeriğinde; Çam balı, Çörekotu, Havlıcan, Arı Sütü, Kimyon, Harnup ve Üzüm Çekirdeği bulunmaktadır. Türkiye’de üretilmiş olup geri dönüşüme uygundur.

  • Akzer Ballı Bitki Karışımı Erkeklere Özel 420 gr Macun 28 TL

İçeriğinde; Çam Balı, Keten Tohumu, Soya Unu, Tarçın, Zerdeçal, Tarçın, Hayıt Tohumu, Harnup Tozu, Arı Sütü ve Isırgan Tohumları yer almaktadır. Sabah akşam tok karnına bir tatlı kaşığı tüketilmelidir. Formülde adı geçen maddelerden herhangi birine karşı alerjiniz var ise tüketmeyiniz. 16+ yaş içindir. Daha küçük çocuklar tarafından tüketilmemelidir. Her kullanımdan önce kaşık ile karıştırınız.

  • Akzer Bitki Takviyeli Kudret Narı 210 gr Macun 19 TL

Erkek ve kadınlar tarafından 16+ yaş itibari ile tüketime uygun olan ürünün içerisinde; Çam balı, Damla Sakızı, Polen, Oğul otu, Meyan Kökü, Kudret Narı, Harnup Pekmezi, Keten Tohumu, Çam Sakızı ve Sarı Kantaron yer almaktadır. Işık ve ısıdan uzak tutularak tüketilmelidir. Günde bir tatlı kaşığı aç karnına içilmelidir. Her tüketimden önce karıştırmayı ihmal etmeyiniz.

  • Akzer Üzerlik Tohumlu At Kestanesi 210 gr Macun 18 TL

Formülünde yer alan bitkisel bileşenler; Defne Tohumu, Çam Balı, Sinameki, Üzerlik Tohumu, At Kestanesi, Çam Balı ve Sarı Sabır otu ile Zulumba bitki kökleridir. Günde üç kez tok karnına bir tatlı kaşığı direkt yenilerek kullanılmaktadır.

  • Akzer Yakı Otlu Kereviz Tohumlu 420 gr Macun 28 TL

İçeriğinde; Çam Balı, Harnup Pekmezi, Hazenbel, Isırgan Tohumları, Çörekotu, Yakı Otu, Zencefil Tozları, Ebe Gümeci, Kereviz Tohumu ve Kırkkilit otu yer almaktadır. Unisex kullanıma uygun olan ürünü her kullanımdan önce karıştırmayı unutmayınız. Sabah akşam aç karnına bir tatlı kaşığı yiyebilirsiniz.

  • Akzer Zencefilli Çörekotlu 210 gr Macun 18 TL

Zencefil Kök Tozları, Çörek otu, Keten Tohumu, Zerdeçal, Meyan kökü, Havlıcan, Harnup Pekmezi ve Çam balı kullanılarak geliştirilmiş olan ürün oda sıcaklığında muhafaza edilebilir. Aç karnına bir tatlı kaşığı yiyebilirsiniz. Günde iki defadan daha fazla tüketilmemelidir.

Bu tür ürünleri kullanmadan önce doktorunuza danışınız. İlaç değildir.

Buna benzer gıda takviyelerini incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimizi kontrol edebilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör