Alkazone Kullananlar

Alkazone bir su damlasıdır. İçerisinde, selenyum, alanin, sistein, prolin, histdin amino asitleri, potasyum , çinko mineraller, misin, sistin, fenialanin ve prolin bulunur.

 

Alkazone Kaç Kere Tüketilmelidir?

  • Ürün kullanılırken bir bardak suya 3 damla damlatılır ve sonra içilir. Ürünün herhangi bir yan etkisi görüldüğü zaman doktora başvurmak gerekir.  çocukların ulaşamayacağı, serin, ışık almayan ve kuru bir ortamda saklanmalıdır.
  • Ürün küçük şişeler de üretilir ve eczanelerde satılır. İçerisinde alkali metaller bulunur ve bunlar bikarbonat ağırlıklıdır. Ürün içme suyuna damlatılır ve o şekilde tüketilir. Ürün, içme suyuna  damlatıldığı  zaman içme suyunun PH değerini 9 ve üzerinde bir değerde alkali yapar. Önerilen ise günlük olarak 5-8 bardak içerisinde üründen damlatılan su tüketmek gerektiğidir. Sadece 5 bardak alkazone damlatılmış su 15 bardak su içmeye değerdir.
  • Ürün kalorisiz olduğu için rahat bir şekilde tüketilir. Üzerinde yazanlara göre kullanılması gerekir. Aç karnına tüketildiği takdirde daha olumlu etki yapacağı ifade edilir.

Faydaları Nelerdir?

Yeterinde su içmeyen, su içmeyi unutan kişiler için kurtarıcı niteliği vardır. Ürünün özellikle kadınlar için çok fazla yararı olduğu belirtilir. Her yaş ve cinsiyet için uygundur, herkes tüketebilir. Evde ki hayvanların bile tüketmesinde yararlı olduğu söylenmektedir. Mide yanması ve reflü gibi can  sıkıcı rahatsızlıklara karşı tedavi edici etkisi olduğu belirtilir. Diş çürükleri ve ağız kokusunu engellediği söylenir.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Alkazone Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

AysegulCoruhlu

3.9/ 5 puanladı

#alkazone #alkalidamla sodyumsuz, antioksidanlı,mineralli.2,5 ay yetiyor. İonizer damladan iyi.Damla da karbonattan - Kaynak