Allymina Ürünleri Kullananlar

Allymina Ürünleri, 2016 yılında kurulmuş bir Dermo Kozmetik firmasıdır. Türk markası olup Network Marketing sistemini kullanmaktadır. Temsilcilikler vererek ürün satışından kar elde edilmesine yönelik hizmeti ile yüzlerle ifade edilebilen ürün ağına sahiptir. Makyaj, parfüm, cilt bakım ve saç bakım ürünlerinin yanı sıra temizlik maddeleri de satmaktadır. Bitkisel hammaddeler kullanılarak üretim yapan firmanın bazı ürünleri özellikleri, faydaları, içerikleri ile beraber aşağıda sıralanmıştır. Allymina Ürünleri kullananlar var ise değerli yorumlarını sitemize bırakarak bu markaya ait ürünleri araştıran – kullanmak isteyen diğer bireylere yararlı olabilirler.

Allymina Ürünleri Çeşitleri:

  • AllyMina Ecomina Çok Amaçlı Temizleyici 1000 ml 22,50 TL

Silinebilir yüzeylerin tamamında tercih edilebilir bir temizleyici olup kalıntı bırakmaz. Durulama gerektirmeyen içeriklerle elde edilmiştir. Silme esnasında bulunduğu yüzeyi çizmez. Fosfat ve Klorlu kimyasallar içermemektedir.

  • AllyMina Arrow Lashes Length Maskara 42,25 TL

Kirpiklerin kıvrımlandırılması ve uzatılmasına yardımcı olarak daha hacimli bir kirpik görünümü hizmeti sunar.

  • AllyMina Color Love Mat Likit Ruj 19,60 TL

Toplam 7 ayrı renk tonu olan likit formda bir rujdur. Tek sürüşte dudakları boyar, kalıntı ve tortu bırakmaz. Çabuk kuruyabilen rujlar arasında yer almaktadır. Dağılma yapmayan ürün uzun süreli kalıcılık sağlar. Pul pul dökülmelere neden olmaz.

  • AllyMina MinaColor Allık ve Aydınlatıcı Paleti 84,50 TL

3 Highlighter ve 3 allık ile toplam 6 ayrı renk seçeneği sunan bir makyaj paketidir. Bronzlaştırıcı olarak tercih edilebilir. Cildin daha canlı görünmesine yardımcı olur.

  • AllyMina E Vitaminli Yoğun Nemlendirici Yüz Kremi 44,90 TL

50 ml içeren şişelerde satılan ürün SPF30+ UVA – UVB filtreleme sistemi ile ön plana çıkmaktadır. Buğday Tohumu yağları ana etken madde olarak tercih edilmiştir. Çevresel koşulların neden olduğu zararlarla mücadeleye yardımcı olur. Hızlı ve kolay uygulama imkanının yanı sıra cildin pürüzsüzleştirilmesine destek olur. Her sabah temizlenmiş cilde yedirerek uygulanır.

  • AllyMina Mandalina Kolonyası 24 TL

400 ml ebatında olup Mandalina özleri kullanılarak geliştirilmiştir. Ferahlatıcı etkiler sunar.

  • AllyMina Minacure Güçlendirici Sarımsak Özlü Şampuan 42 TL

1000 ml içeren pompa başlıklı – yeşil şişelerde satışı yapılmaktadır. Saç – saç derisinin arındırılması ve kuvvetlendirilmesine katkı sunar.

Diğer bakım ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Cilt Bakım

Güzellik ve Bakım

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör