Alpin Premama Gebelik Dönemi Çatlak Kremi Kullananlar

Alpin Premama Gebelik Dönemi Çatlak Kremi hamilelik döneminde genişleyen anne karnında zamanla yırtıklar ve çatlaklıklar meydana gelebilmektedir. Bu  durumda gebe kişiye Alpin Premama Gebelik Dönemi Çatlak Kremi önerilebilir. Tüylenme etkisi oluşturmayan krem, kolay emilim saplayabilme özelliğini sahiptir. Kullanım sonrası terlemeye sebep olmaya krem, cilde nem ve canlılık kazandırabilmektedir.

Alpin Premama Gebelik Dönemi Çatlak Kremi Ne İşe Yarar?

 

Alpin Premama Gebelik Dönemi Çatlak Kreminin en büyük özelliği cildi nemlendirmesidir. Kadınların gebelik dönemlerinde göğüs ve karın bölgelerindeki yırtıkları ve çatlakları önleyici nitelikte olan bu krem, cilde esneklik özelliği sağlayabilir. Çatlaklıklar oluşmadan hemen önce genleşmeye imkan verebilmektedir. Cildin esneme özelliğine güç katan jel, aynı zamanda nem beslenmesini de sağlar. Diğer özellikler ise; cildi diş etkenlerden koruması, hücre oluşmasında katkısı olması, cildi ihtiyacı kadar yağ sağlayabilmesi, cildin nemli kalması ve en önemlisi cildi besleyip nemlendirmesidir.

 

Alpin Premama Gebelik Dönemi Çatlak Kremi Premama Gebelik Dönemi Çatlak Kremi Nasıl Kullanılır?

  • Alpin Premama Gebelik Dönemi Çatlak Kremi, günde 2 defa, az miktarda masaj yapa yapa, kol-bacak, göğüs ve karın bölgesine sürülebilir
  • Bu kremin anne veya bebek sağlığına herhangi bir zarar verdiği gözükmemiştir ve doktor tavsiyesinde kullanılması gerektiği ifade edilmiştir. Hamilelik dönemimde kullanılan bu krem, anne adayının vazgeçilmezleri arasındadır. Kremi hafif hafif, masaj yapar bir şekilde sürmek gerekmektedir. Göğüs bölgesine yapılan masaj, memelerde çatlakları önler.

 

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Alpin Premama Gebelik Dönemi Çatlak Kremi Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

4/ 5 puanladı

ünkü erkenden kullandığımızda cilt güçleniyor ve esneklik kazanıyor.Ben 4. ayda sabah akşam Alpin Premama kullandım.Daha sonrası hergün banyodan sonra akzer çatlak yağı ve alpin premama gecede yine Alpin Premama ve Lierac ı karıştırarak sürdüm - Kaynak