Amazing Life Kullananlar

Amazing Life, cilt bakım ürünleri üreten bir marka olup Türkiye ayağı kısa bir süre önce piyasaya sunulmuştur. Amazing Life kullananlar, markanın farklı kategorideki ürünlerini deneyebilirler. Ürün ağı oldukça az olsa da; ürün formüllerinin %100′ e varan doğal oranlarda ve bitkilerle üretildiğini iddia etmektedirler.

Fiyatları:

Markaya ait tüm ürünler; çeşitleri, içerikleri, yan etkileri, yararları, fiyatları ve diğer bilgileri ile birlikte aşağıda listelenmiştir.

Amazing Life Özellikleri, Faydaları:

  • Amazing Life Slimming Gold Çay firmanın zayıflama ürünlerinden biridir. Zayıflama çayı formunda olup çoklu bitki karışımları ile elde edilmiştir. Tok tutucu özelliklere sahiptir. Kilo verdirme iddiası bulunmaktadır.
  • Amazing Life Herbal Slimming Çay kilo verdirme garantisi vaat edilen zayıflama çaylarından biridir. Tamamen bitkilerden elde edilmiştir. Metabolizmanın hızlandırılması, yağ yakımının desteklenmesine yardımcı olur. 24,99 TL fiyat ile satılmaktadır.
  • Amazing Life Botoks Etkili Krem cildin sıkılaştırılması ve daha genç görünmesine olanak tanıyan formüllerle elde edilmiştir. İçeriği %80 oranında bitkisel kaynaklıdır. 109,99 TL fiyata sahiptir.
  • Amazing Life Renk Açıcı Anti Aging Krem yaşlılık etkileri ile mücadele, kırışıklık ve çizgilerin giderilmesi ve önlenmesinde etkili bir bakım kremidir. Bitki yağları ile elde edilmiş olup 79,99 TL fiyatında 30 ml içeren kavanozlarda satılmaktadır.
  • Amazing Life Çatlak Selülit Bakım Yağı firmanın çatlak ve selülitlerin giderilmesine yardımcı olan full organik bakım yağıdır. Yaşlılık etkileri ile mücadele, çatlak – leke giderme, sivilce, yara izlerinin giderilmesine yardımcı olan özelliklere sahip olup 64,99 TL fiyattadır.

Diğer anti aging ( yaşlanma karşıtı cilt bakım ) ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Cilt Bakım

Güzellik ve Bakım

Kullanım:

  • Bitki çayları – zayıflama çayları demleme yöntemi ile günde iki defa tüketilmelidir. Kaynamış suya bir tatlı kaşığı eklenerek birkaç dakika beklenir ve içilir. Kesinlikle beraber kaynatılmamalıdır. Gebeler, emziren anneler, kalp hastaları için uygun değildir.
  • Cilt bakım – güzellik bakım – anti aging kremler ise temiz – kuru cilde masaj hareketleri eşliğinde yedirilmelidir.

Beklenmeyen bir etki görüldüğünde Dermatoloji uzmanına görünmeniz gerekmektedir. Bu yazıda belirtilen tüm bilgiler üretici resmi sitesinden alınan bilgilerden derlenmiştir. Her zaman en doğru yönlendirme ve bilgi için doktorunuza danışınız.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör