Amway Krom Pikolinat Kullananlar

Amway Krom Pikolinat, Nutriway markasına ait besin takviyelerinden biridir. Krom, Maydanoz Ekstresi ve Pikolinik Asit içermektedir. 120 kapsül içeren şişelerde satılmakta olup ilaç değildir, doktor onayı almadan kullanmayınız. Amway Krom Pikolinat kullananlar değerli yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Fiyatı:

  • 122 TL’den başlayan fiyatlarla.

Amway Krom Pikolinat Özellikleri:

  • İçerikte sıralanmış maddelerin verebileceği faydaları barındırabilir. Gıda takviyesidir, tedavi edemez – hastalıkları önleyemez.

Kullanımı:

  • Günde bir kapsül bol su ile birlikte içilmelidir.

Bu tarz ürünleri mutlaka doktor kontrolünde kullanınız, yan etki görüldüğü zaman en yakın tıbbi merkeze başvurunuz, site olarak bu tarz ürünleri halk sağlığı için farkındalık yaratmak için yayınlamakta ve sizleri bilgilendirmekteyiz.

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Güzin Kuzu
22 Şubat 2018 23:15

1 hafta önce diyet yapmaya başladım . Diyet yaparken yanında yağlarımı yakması için farklı ürünlerde kullanmak istiorum . Krom içeren besinler yiyeyerek yağların yakımının hızlanacağını gördüm ama ne kadar doğru bilemedim . Krom içerdiği için amway krom pikolinat ı araştırıyorum . Bu ürünü kullananlar kilo vermenizde yardımcı oldu mu ?