Anagain Kullananlar

Anagain, şampuan ve serum formları olan bir saç bakım ürünü olup ürün hakkında çok fazla iddia olmasına karşın etkisi ve içeriği kanıtlanmış test raporları ve bilimsel araştırma raporlarına ulaşılamamıştır. Saç dökülmesine yönelik kullanım alanı sunan ürün ilaç değildir ve doktor onayı almadan kullanmamanızı öneririz. Anagain kullananlar var ise değerli yorumlarını sitemize bırakarak bu ürünü araştıran diğer bireylere yararlı olabilirler.

Fiyatı:

  • 89 TL’Den başlayan fiyatlarla.

Anagain Özellikleri:

  • Ürün pek çok site tarafından satılmaktadır. Her site kendisini resmi satış sitesi olarak ilan etmekle beraber farklı ürün görselleri ile satışa devam etmektedir. Ürün adı Salon Science markası tarafından da kullanılmaktadır. Her iki ürün görseli farklıdır. Şişe renkleri dahi farklı olup kimi site siyah şişelerde kimi site ise beyaz şişelerde aynı ürün adını kullanarak satışına devam etmektedir. Ürünü almadan önce araştırmanızı ve kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz.

Kullanımı:

  • Islak saça yeterli miktarda dökerek masaj yapınız ve durulayınız.
  • Serum formunu ise nemli ya da temiz – kuru saça masaj yaparak şekillendirebilirsiniz.

Buna benzer diğer ürünlere ulaşmak için aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Saç Dökülmesi ve Bakımı

18
Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

7 Başlık Sayısı
11 Yanıt Verenler
0 Takip Edenler
 
En İlgi Çeken Yanıtlar
En Çok Yanıt Alanlar
17 Yorum Yapan Kişi Sayısı
  Abone Olun  
Bildir
Kadir

Şampuan ve serum aldım, 3 aydır kullanıyorum dökülme durması gerekirken daha da çok arttı. Okadar ürünü övmüşsünüz ki hiç bir işe yaramıyor. 10 tl ilk şampuan dan farkı Yok..

Türker ışık

Kadir bey para iadesi garantisi veriyorlar.paranızı geri isteyin…

esra

ilk aşamada dökülmesi normal olabilir bence reaksiyona giriyordur. bende almayı düşüyorum az önce duydum ürünü. iyileşme gösterdiğinden döküyodur bence. uyarmıştır saç diplerini cansız olanların yerine canlı saçlar çıkacaktır. onlarü döküyodur.

emin

ben hayatımda bu kadar berbat bir kargolama gormedim şampuanın yarışı dökülmüş sin7c belliki fiyasko olacak

Muhammet

Arkadaslar aman aman diyorum sakin kullanmayin ben kullandim kopek gibi pismanim ne sac cikarmasi ne sac dokulmesine iyi geliyor aksine iyice dokuyor.ben yandim siz yanmayin

Altan

Önemli olan doğru kullanmak. biri çok iyi geldi diyor; siz pişmansınız. Eğer bir etkisi görülmüşse o da doğru kullanımdan dolayıdır. En iyi ürün bile doğru kullanımda etkisini gösterir.

emre

Yanliş kullanım derken ne yapmiş olabilir adam şampuani içmedi ya