Anagain Kullananlar

Anagain, şampuan ve serum formları olan bir saç bakım ürünü olup ürün hakkında çok fazla iddia olmasına karşın etkisi ve içeriği kanıtlanmış test raporları ve bilimsel araştırma raporlarına ulaşılamamıştır. Saç dökülmesine yönelik kullanım alanı sunan ürün ilaç değildir ve doktor onayı almadan kullanmamanızı öneririz. Anagain kullananlar var ise değerli yorumlarını sitemize bırakarak bu ürünü araştıran diğer bireylere yararlı olabilirler.

Fiyatı:

  • 89 TL’Den başlayan fiyatlarla.

Anagain Özellikleri:

  • Ürün pek çok site tarafından satılmaktadır. Her site kendisini resmi satış sitesi olarak ilan etmekle beraber farklı ürün görselleri ile satışa devam etmektedir. Ürün adı Salon Science markası tarafından da kullanılmaktadır. Her iki ürün görseli farklıdır. Şişe renkleri dahi farklı olup kimi site siyah şişelerde kimi site ise beyaz şişelerde aynı ürün adını kullanarak satışına devam etmektedir. Ürünü almadan önce araştırmanızı ve kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz.

Kullanımı:

  • Islak saça yeterli miktarda dökerek masaj yapınız ve durulayınız.
  • Serum formunu ise nemli ya da temiz – kuru saça masaj yaparak şekillendirebilirsiniz.

Buna benzer diğer ürünlere ulaşmak için aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Saç Dökülmesi ve Bakımı

47
Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

22 Başlık Sayısı
25 Yanıt Verenler
0 Takip Edenler
 
En İlgi Çeken Yanıtlar
En Çok Yanıt Alanlar
42 Yorum Yapan Kişi Sayısı
  Abone Olun  
Bildir
muharrem yıldız

ben şikayetçiyim denemek için sipariş verdim yanlış ürün gönderdiler değişimi için tekrar aradım göndereceklerini söylediler ama 20 gün oldu göndermediler üzerine birde numaramı engellemişler çok adi ve sorumsuz firmalar yüzünden artık ne itibar ederim nede alışveriş yaparım ……saygılar ….

Ahmet

İnanmayın arkadaşlar böyle şeylere. bu numaralar eskiden beri var. Tokatlama taktikleri. Vurun kafayı sıfıra saç derdi dökülme derdi kalmıyor. Ben öyle yapıyorum 😁

1 4 5 6