Antabus Kullananlar

Antabus kullananlar, Antabus fyat, Antabus ekşi, Antabus satın al, Antabus ilacı satın al, Antabus etkisi ne kadar sürer, Antabus tablet kullanıcı yorumları, Antabus reçetesiz alınır mı gibi konulara ve sorulara cevaplar içerir.

Antabus Fiyatı: 12 TL

 

Abone Olun
Bildir
13 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Kronik alkolik 3 yıldır ayık.
3 Mart 2021 22:26

Antabus kullanmaya, hasta son alkol aldığı andan 72 saat sonra başlamalı. Antabusun vucuttan atılması 15 gündür, 16 günden önce alkol alınırsa etkisi aynı olur.

ahmet bican
5 Şubat 2020 00:52

allah bu ilacı cıkarandan razı olsun 15 yıllık alkol ve uyuşturucu bağımlılığından kurtardı

Yunus
4 Ekim 2019 21:04

Antabusun kullanan biri olarak kesinlikle alkolle beraber alınmaması gerektiğini ve gizlice bağımliya verilmemesi gerektiğini yaşayarak tecrübe etmiş birisiyim.aksi taktirde nefes darlığı kalp çarpıntısı kusma belirtisi rastlaniyo. Alkol aldıktan en az 72 saat sonra verilmeli hastaya çok işe yaradığını alkolden tiksindirdiginide söyleyemem kullandigim sürece ilacı vücut ısısında yükselme terleme nefes darligida şizofreni gibi duruma soktuğu doğrudur doktorun günde bi tablet dediği halde ben yarim tablet içtiğim halde ve alkol almadığım halde bu tepkimelerri yasıyorum bu ilaci niye madem içiyorum die sorarsanız ailemin baskısı yüzünden içiyorum ama alkolü nasil bıraktım die sorarsanız arkadaş çevremi degistirdim die söyleye bilirim hepiniz allah yardımcısı olsun… Devamını oku

Antabus mağduru
20 Aralık 2019 10:07
Reply to  Yunus

Kardeş belirtilerini doktora söyledin mi. Hala devam ediyorsa bir an önce doktoruna söyle.hal çare, yol göstersin. İlerleyince psikoza dönüşebiliyor. Sonra benim gibi geri dönüşü çok zor olan acılar çekmeni istemem.saygılarımla.

Antabus mağduru
20 Aralık 2019 17:16
Reply to  Yunus

şizofreniye benzer belirtiler devam ediyorsa veya şiddetlendiyse doktorunla görüşüp anlat derim.hal çaresine bakıp,çözüm üretsin.ilerleyince psikoza çevriliyor ve iş çığrından çıkıyor.ben çok acı çektim.13 yıl oldu daha tam iyileşemedim.atipik psikoz teşhisiyle onca yılım hastahanelerde ızdıraplar içinde geçti.dediğin gibi arkadaş çevresi değiştirilince irade ile de alkol bırakılabiliyor.saygılarımla.

antabus mağduru
5 Aralık 2017 00:34

bu ilacı eczaneden alarak 2 arkadaş kullandık.ikimizdede şizofreniye benzer psikolojik bozukluk başladı.ilacın reçetesindede şizofreniye benzer bozukluğa yol açabilir yazıyordu.arkadaşım 20 gün sonra bıraktı sağlığına kavuştu.ben reçeteye uygun 2 ay kullandım.büyük oranda sağlığımı yitirdim.atipik psikoz teşhisiyle 11 yılım hastahane hastahane dolaşmakla geçti.emekliye ayırdılar.çektiğim ızdırapları tahmin dahi edemezsiniz.eskiye oranla biraz iyileşme olsada hala tam olarak toplum içine karışamıyorum.bazıları haberi olmadan bu ilacı yemeğe karıştırıyormuş.Allah rızası için böyle bir şey yapmayın.kullanacaksanız doktor kontrolünde kullanın ve en ufak tuhaflık hissettiğinizde ilacı bırakıp doktorla görüşün.amacım tek bir kişiyede olsa uyarıp yardımcı olabilmek.saygılarımla.

antabus mağduru
5 Aralık 2017 17:36

yukarıdaki yazıma ilave bu ilacı kullanacaksanız doktora gitmeli,doktor reçete ederse kullanın.tuhaflık hissederseniz ,başta beynin hızlı çalışması,sebepsiz çok konuşma,düşüncelerin yarışması,bir sürü vahiymiş gibi gelen gerçek zannedilen kontrolsüz bir sürü hikaye,beyinde kontrolsüz susmayan kaos sesler,kontrol edemediğiniz resimler,insanların gözlerinin tuhaf gelmesi bakamamak,istemdışı gülme zorlantısı hemen doktorunuza başvurup belirtileri söyleyin.heleki şahsın haberi olmadan yemeğine falan karıştırmayın,o şahısta başka hastalıklarda var ise ölümcül olabilir.kendi kafanıza görede eczaneden alıp kullanmayın benim durumuma düşebilirsiniz.seyrekte olsa 1000 kişide 1’den az 10000 kişide 1’den çık şizofreniye benzer bozukluğa yol açabilir yazıyor.ben onlardan biriyim.bu ilaçtan fayda göreceklere engel olmak istemem.alkolü bu ilaçla bırakanda çok.ama benim durumuma düşmelerinide istemem.herşeyin başı reçete… Devamını oku

Volkan
15 Eylül 2018 03:18

Bunları bahane ederek muhtemelen hala alkol içiyorsun ben bu ilaçla bıraktım 75 gün kullanıp bıraktım

Mehmet
7 Şubat 2019 09:02
Reply to  Volkan

75gün boyunca ilacı tam olarakmı yarımmı içtiniz

Antabus mağduru
20 Aralık 2019 09:52
Reply to  Volkan

Yazıyı iyi okumamışsın heralde 11yıl akıl hastanelerinde kaldım diyorum. Akıl hastaneleri birahane yada büfe değil içki vermiyor. Artı ben bu ilaçla alkolü bırakan çok kişi var diyorum.bu ilacı doktor kontrolünde kullanın diyorum. Benim yaşadığım belirtiler olursa doktora başvurun diyorum. Benim hayatım kaydı çektiğim acı, kahır, ızdırapları başkaları yaşamasın, yazdığım belirtiler başlarsa doktora başvurun diyorum. Amacım tek bir kişi olsa yardımcı olmak. Yoksa ilaç içmeyin içkiye devem edin demiyorum. Elbette bu ilaçla alkolü bırakan yüzlerce kişi vardır. Saygılarımla.

Gulsen
6 Mayıs 2020 23:51
Reply to  Volkan

Nasil kullandiniz yardimci olurmusunuz sabahmi aksammi ictiniz yarimmi tsmmi ictiniz

Kemal önce
25 Temmuz 2020 11:12
Reply to  Gulsen

Ben kullanmaya yeni başladim 1 ay oldu çalışıyomusunuz o göre tavsiye etcem 0553 200 69 29 arayin bilgi vereyim

A.Oktay Turgay
10 Mayıs 2018 00:02

şizofreni benzeri semptomların ortaya çıkması çok nadirdir
ayrıca eğer alkol bağımlısı değilseniz kullanmanız hem sakıncalıdır hem de kullanım dozunun ayarlanması da çok önemlidir
Doktor kontrolünde Alkol Bağımlılığından Antabus kullanmak dışında.hic bir tedavisi o kadar etkili değildir