Apexis Omega 3 Kapsül Kullananlar

Apexis Omega 3 Kapsül, balık yağı kullanılarak geliştirilmiş olup her ambalaj 30 adet kapsül barındırmaktadır. Helal sertifikası vardır. Almanya’da üretilmiştir. HACCP ve IFS sertifikalarına sahiptir. Çocuklar ve yetişkinler tarafından tüketilebilir. Zararlı kimyasallar içermez.

Fiyatı:

  • 25 TL’den başlayan fiyatlarla.

İçeriği:

  • Omega 3

Apexis Omega 3 Kapsül Özellikleri:

  • SLS, Paraben bulundurmaz.
  • Balık yağının sunabileceği yararları verebilir.
  • Normal beslenmenin yerine geçemez.
  • Doktor tarafından reçete edildiği takdirde gebeler ve emzirenler de kullanabilir.

Kullanımı:

  • Günde bir kapsül sabahları tok karnına içilmelidir. Doz aşımı yapmayınız.

Aşağıdaki bilgiler ürün tanıtımında yoktur. Ürünün formülünde bulunan ana etken madde hakkında daha fazla bilgi vermek amacıyla editörümüz tarafından konuya eklenmiştir.

Omega 3

Omega 3, çeşitli yağ asitlerinden meydana gelen ve sağlık açısından gerekli yağ asidi grubudur. Özellikle beyin fonksiyonlarının gelişiminde ve zekâ iletişiminde etkin görev almaktadır. Takviye olarak balık yağı hapı, Omega 3 hapı kullanılabilir. Ağırlıklı olarak fast food tüketilen bir vücutta Omega 3 eksikliği kaçınılmaz olacaktır. Beslenme alışkanlıkları beyin gelişimi için bu noktada değer kazanmaktadır. Beyin tümörü, meme kanseri veya kan kanseri gibi ölümcül hastalıkların önüne geçilmesinde Omega 3 büyük fayda sağlamaktadır. Her ne kadar Omega 3’ün kilo artışına sebep olduğu söylense de asılsızdır. Vücuda sağladığı faydalar ile kilonun dengede tutulmasını sağlar. Gelişme çağındaki çocuklara sık sık Omega 3 takviyesi yapılması doktorlar tarafından önerilmektedir.

Bu tür ürünleri kullanmadan önce doktorunuza danışınız. İlaç değildir.

Buna benzer gıda takviyelerini incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimizi kontrol edebilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör