Aptamil Kullananlar

Aptamil, bebek gelişimi için son derece önemli olan anne sütünün yetersiz olduğu düşünülen durumlarda kullanılan mama markalarından biridir. Zararlı kimyasallar içermez. Anne sütü olmadığı ya da azlığı gibi koşullarda tüketilebilir. Bebeğin ay – yaş durumuna uygun çeşitleri vardır.

Çocuk Sütleri

Doğum sonrası anne sütünün yetersiz olduğu durumlarda kullanılan sütler olduğu gibi, 3 yaşındaki çocuklar için tavsiye edilen devam sütleri de mevcut.

Aptamil Sütlü Tahıllı Ek Gıdaları

Doğumun 6. ayından itibaren bebeklerin ihtiyaç duydukları besinler daha geniş bir skalada yer almaya başlar. Bebeklerin ihtiyaç duydukları besinleri tek bir öğün yerine geçecek takviyeler ile verebilmek için 6 farklı sütlü tahıllı ek gıdası bulunuyor.

Aptamil Organik Kavanoz Serisi

  1. aydan itibaren çocuklara verilebilecek olan meyve ve sebze püreleri. Meyve ve sebzelerin tamamı ise organik tarımdan elde edilmiş ürünler.

Özel Mamalar

  • Standart mamalar dışında , prematüre doğumlarda, ishal olan bebeklerde ve inek sütüne alerjisi olan çocuklarda kullanılabilecek olan özel mamalara sahip.
  • Kullanılacak olan mama ne olursa olsun hiçbir zaman anne sütü kadar sağlıklı ve zengin olamayacaktır. Bu takviyeler ancak anne sütünün yetersiz geldiği durumlarda doktor onayı ile kullanılmalıdır.

 

Buna benzer diğer ürünleri incelemek isterseniz aşağıdaki sayfamıza bakabilirsiniz.

Bebek Gereçleri

Abone Olun
Bildir
10 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
satı çataklı
29 Ekim 2017 17:00

yedirmeye çalıştığımda bebeğim kusuyor üzerinde pekmezle verilebilir diyor, o zaman bu mamayı üretenler tadına bir çare bulsunlar. iğrenç bir tadı var.

Aptamil Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

ekurt399

4/ 5 puanladı

reklamdan dolayı heralde. ilk akla gelen, güvenmek istediğin mama markası. bizim bebişe de aptamil aldık. yani biberonla verince alıyor itiraz etmiyor. annesinden yeteri kadar emmiyince çocuk huzursuz oluyor. veriyoruz 90 ml aptamilli suyu, onu da emiyor sonra sakinleşiyor. (not olarak diyeyim ki yani buzlukta dondurduğumuz anne sütünü ısıtıp ek olarak verince de sakinleşiyor. marifet aptamil de değil. bazen uğraşcak vakit olmuyor, aceleyle hemen aptamil yapıp veriyoruz (gecenin 1-2 si gibi) cocuğun uykusu kaçmadan biberonu emerken tekrar uyuyor bazen) - Kaynak


red goddess

3.9/ 5 puanladı

bebeğiniz buna alıştı mi başka mama yemiyor. test edildi onaylandı. - Kaynak


esmermerve

3.8/ 5 puanladı

benim bebek 5 aylık doktor kabızlık sorunu nedeniyle aptamil conformil yazdı ama tadı kötü bebeğim yiyemiyor önerilerinizi söylermisiniz:KK46: - Kaynak


mehhasret

4/ 5 puanladı

@Doktoramcam annesütünden sonra başladık aptamil milupaya güvenle bebeğimize kulanıyoruz - Kaynak


ayenci form

3.9/ 5 puanladı

anne sütünden sonra en iyi 2. bebek maması. ilk 6 ay hiç bulaşmaya gerek yoktur. ama mazallah bebek emmezse, süt azsa...vs kutusuna 20 tl kösülmek zorundadır. düşün yani 2 porsiyon iskender. iskender olsa hadi verilir bu para da, bebek dediğin iskender de yemez. e napcen, el mahkum! - Kaynak