Aptamil Kullananlar

Aptamil, bebek gelişimi için son derece önemli olan anne sütünün yetersiz olduğu düşünülen durumlarda kullanılan mama markalarından biridir. Zararlı kimyasallar içermez. Anne sütü olmadığı ya da azlığı gibi koşullarda tüketilebilir. Bebeğin ay – yaş durumuna uygun çeşitleri vardır.

Çocuk Sütleri

Doğum sonrası anne sütünün yetersiz olduğu durumlarda kullanılan sütler olduğu gibi, 3 yaşındaki çocuklar için tavsiye edilen devam sütleri de mevcut.

Aptamil Sütlü Tahıllı Ek Gıdaları

Doğumun 6. ayından itibaren bebeklerin ihtiyaç duydukları besinler daha geniş bir skalada yer almaya başlar. Bebeklerin ihtiyaç duydukları besinleri tek bir öğün yerine geçecek takviyeler ile verebilmek için 6 farklı sütlü tahıllı ek gıdası bulunuyor.

Aptamil Organik Kavanoz Serisi

  1. aydan itibaren çocuklara verilebilecek olan meyve ve sebze püreleri. Meyve ve sebzelerin tamamı ise organik tarımdan elde edilmiş ürünler.

Özel Mamalar

  • Standart mamalar dışında , prematüre doğumlarda, ishal olan bebeklerde ve inek sütüne alerjisi olan çocuklarda kullanılabilecek olan özel mamalara sahip.
  • Kullanılacak olan mama ne olursa olsun hiçbir zaman anne sütü kadar sağlıklı ve zengin olamayacaktır. Bu takviyeler ancak anne sütünün yetersiz geldiği durumlarda doktor onayı ile kullanılmalıdır.

 

Buna benzer diğer ürünleri incelemek isterseniz aşağıdaki sayfamıza bakabilirsiniz.

Bebek Gereçleri

Abone Olun
Bildir
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Güney
3 Ekim 2017 21:05

2.buçuk aylık kızım var ve inek sutune alerjisi de yok aptamil pregomin AS kullanmamin bi sorunu olurmu

Emir\'in annesi
21 Ağustos 2017 13:39

Oğlum severek içiyor. Bir sıkıntıda olmadı.

Gozde
17 Ağustos 2017 17:41

Ben bebeğim aptamilden once başka bir mama almıştım yani aslında bir sürü mama denedim malesef bebeğim resmen acı çekiyordu kaka gaz bir sürü problem oldu degistirip aptamil pronutra ya geçtim iyiki de geçmisim dedim her bebek bir değil ama ben çok memnun kaldım annelere bir tavsiyede bulunmak isterim mama alırken hangi marka olursa olsun çok satılan yerlerden ve üretim tarihi yakın olan mamayı tercih etmelerini öneririm.

Onur
14 Şubat 2017 18:23

Hiç memnun kalmadım çünkü içinden kurtçuklar çıktı şok oldum kesinlikle tavsiye etmiyorum skt sinede daha vardı

Aptamil Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

ekurt399

4/ 5 puanladı

reklamdan dolayı heralde. ilk akla gelen, güvenmek istediğin mama markası. bizim bebişe de aptamil aldık. yani biberonla verince alıyor itiraz etmiyor. annesinden yeteri kadar emmiyince çocuk huzursuz oluyor. veriyoruz 90 ml aptamilli suyu, onu da emiyor sonra sakinleşiyor. (not olarak diyeyim ki yani buzlukta dondurduğumuz anne sütünü ısıtıp ek olarak verince de sakinleşiyor. marifet aptamil de değil. bazen uğraşcak vakit olmuyor, aceleyle hemen aptamil yapıp veriyoruz (gecenin 1-2 si gibi) cocuğun uykusu kaçmadan biberonu emerken tekrar uyuyor bazen) - Kaynak


red goddess

3.9/ 5 puanladı

bebeğiniz buna alıştı mi başka mama yemiyor. test edildi onaylandı. - Kaynak


esmermerve

3.8/ 5 puanladı

benim bebek 5 aylık doktor kabızlık sorunu nedeniyle aptamil conformil yazdı ama tadı kötü bebeğim yiyemiyor önerilerinizi söylermisiniz:KK46: - Kaynak


mehhasret

4/ 5 puanladı

@Doktoramcam annesütünden sonra başladık aptamil milupaya güvenle bebeğimize kulanıyoruz - Kaynak


ayenci form

3.9/ 5 puanladı

anne sütünden sonra en iyi 2. bebek maması. ilk 6 ay hiç bulaşmaya gerek yoktur. ama mazallah bebek emmezse, süt azsa...vs kutusuna 20 tl kösülmek zorundadır. düşün yani 2 porsiyon iskender. iskender olsa hadi verilir bu para da, bebek dediğin iskender de yemez. e napcen, el mahkum! - Kaynak