Arthrodeese Tablet Kullananlar

Arthrodeese Tablet, 30 tablet içeren ambalajlarda satılmaktadır. Metil Sülfonil Metan içeren besin takviyelerindendir. Normal beslenmenin yerine geçemez. Silikon dioksit ve Polivinil Pirolidon barındırmaktadır. Çocuklar tarafından kullanılmamalıdır. Türkiye’de üretilmiştir.

Fiyatı:

  • 106 TL’den başlayan fiyatlarla.

İçeriği:

  • MSM
  • Zerdeçöp Kökü ( Zerdeçal )
  • Tip II Kolajen Kompleksi
  • Akgünlük Bitki Ekstresi

Arthrodeese Tablet Özellikleri:

  • Formülde adı geçen bileşenlerin sunabileceği yararları verebilir.

Kullanımı:

  • Günde bir tablet tok karnına ve su ile birlikte içilmelidir.

Aşağıdaki bilgiler ürün tanıtımında bulunmamaktadır. Ürünün içerisinde bulunan maddeler hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmeniz için editörümüz tarafından araştırılarak eklenmiştir.

ZERDEÇAL VE FAYDALARI

Zerdaçal bitkisi günümüzde hem sağlıklı beslenme alanında d-hem de cilt bakımında en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Özellikle son zamanlarda yapılan araştırmalarda hastalıklara karşı etken rol oynaması ve cilt bakımı alanında en çok kullanılan ürün olduğu konuşulmaktadır. Faydaları oldukça çok olan zerdeçal bitkisi, cilt, meme ve kolon kanserini önleyici bir özelliğe sahiptir. İçerisinde bulunan besin değerlerinin yüksek olmasından dolayı vücudumuza giren virüslere kalkan olma rolüne sahiptir. Hafıza gelişimine katkı sağlamaktadır. Vitamin ve mineral bakımından zengin olduğu için bağışıklık sistemini güçlendirir ve vücut direncini artırır. Yaşlılık döneminde meydana gelen eklem ve romatizma hastalığına oldukça faydalı bir bitkidir.

Bu tür ürünleri kullanmadan önce doktorunuza danışınız. İlaç değildir.

Buna benzer gıda takviyelerini incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimizi kontrol edebilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör