Assos GSE Bio Chlorella Kullananlar

Assos GSE Bio Chlorella, yoğun oranlarda demir mineralinin yanı sıra B12 vitamini desteği sunan bir besin takviyesidir. Genel olarak antioksidan etkilerin arttırılması, organizmanın zararlı maddelerden daha hızlı temizlenmesi, anemi gibi rahatsızlıklarda ihtiyaç duyulan demir mineralinin sağlanması ve genel enerji durumunun arttırılması gibi enerji verici özellikler sunar.

 

Çeşitleri:

  • 240 tablet içeren ambalajlarda.

İçerik:

  • Demir, B12 vitamini

Özellikleri, faydaları:

  • Doğal formda bir gıda takviyesidir, zararlı bileşen içermez.
  • Organizmanın temizlenmesi, zararlı kimyasal ve bileşenlerden uzaklaştırılmasında etkilidir.
  • Doğal bağışıklığı aktif tutar, kuvvetlendirir ve hastalıklara karşı bedenin genel sağlığının düzenli tutulmasına yardımcı olur.
  • Genel enerjinin yükseltilmesinde etkilidir, halsizlik ve durgunluk giderici etkilere sahiptir.
  • Enerji azlığı, hastalıklar sonucu ortaya çıkan aşırı halsizlikler, düzenli ve yüksek oranda ilaç kullanmaktan kaynaklı halsizlikler ve enerji yoğunluğunu arttırmak isteyen tüm bireylerin kullanımına uygundur.
  • Demir minerali ve B12 vitamininin yoğun olarak ihtiyaç duyulduğu durumlarda genel ihtiyacın çoğunu tek başına karşılayabilir.

Kullanım:

  • Kullanmadan önce hekiminize danışmanız önerilir. Tavsiye edilen doz her yemek sonrası veya öğün sırasında birer tabletin su ile birlikte içilmesidir. Doz hekim kontrolünde arttırılabilir.

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

İlk Yorumu Siz Yapın!

Bildir
wpDiscuz

Assos GSE Bio Chlorella Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Assos GSE Bio Chlorella

3.8/ 5 puanladı

Gse Bio Chlorella; Sağlıklı, doğal ve dengeli bir besin takviyesi olan Chlorella; Vücudunuzun içten temizlenmesi vücudunuzun doğal bağışıklığının güçlenmesi ve enerji seviyenizi yükseltme konularinda yardımcı olabilir. Chlorella bağışıklık sistemini de daha etkin hale getirmeye yardımcı olabildiği için bağışıklık sistemini azaltmak (bastırmak) için kullanılan ilaçların etkinliğini azaltabilir. Bu gibi ilaçların kullanımında mutlaka doktorunuza danışmanız gerekmektedir. - Kaynak


deliberte

3.8/ 5 puanladı

kemoterapinin yan etkilerini hafifleten demiştim daha önce, yalnız şunu da eklemem gerekir, kan sulandırıcı özelliği olduğundan hastanın kan değerlerine göre alamama ihtimali de yüksek. özellikle trombosit düşüklüğü sorunu varsa kesinlikle kullanılmaması gerekir. - Kaynak