Assos NC2 Native Collagen Type II Kullananlar

Assos NC2 Native Collagen Type II Nedir?

Assos NC2 Native Collagen Type II, organik formda eklem, kıkırdak, kemik ve kemik dokuyu destekleyen bir besin takviyesidir. Tip 2 yapıda kolajenler içerir. 

Çeşitleri:

  • NC-II 30 kapsül içeren ambalajlarda.

Etken Madde:

  • Hidroksipropil metil selüloz
  • Natural kolajen grubu tip 2

Özellikleri, faydaları:

  • Eklem doku üretimini destekler, eklem üst katmanında bulunan sıvı dokusunun yenilenmesine ve maruz kaldığı basınç durumlarından kaynaklı eklem ağrılarının azaltılmasında etkilidir.
  • Eklem kıkırdağı oluşumuna destek olur, romatizmal hastalıkların genel ağrılarının azaltılması, kemik doku üretiminin durduğu durumlarda ve eklemlere yönelik gerçekleştirilen operasyonlar sonrası iyileşme sürecinin hızlandırılmasına yardımcı olmak üzere kullanıma uygundur.
  • Tip 2 formda organik kolajenler içerir, zararlı kimyasal bulundurmaz.
  • Aşırı kilo sonucu ortaya çıkan kıkırdak doku basınçları ve kıkırdak dokunun uğradığı tahribatı önlemeye yardımcı olur.
  • Eklem gerilmeleri, ilerleyen yaş sonucu mevcut eklem hastalıkları, osteoporoz hastalıkları, kemik erimesi ve menopoz gibi dönemlerde genel sağlığın destekleyicisidir.

Olası Yen Etkileri:

Yumurta ve tavuk alerjisi olan kişilerde alerjik durum gözlemlenebilir. Bu kişiler doktor gözetiminde kullanmalıdır. Hamilelerde ve bebeklerde kullanılmamalıdır. Diyabet hastalarının doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Doğrudan güneş gören yerlerden uzak tutulmalıdır. İlaç değildir. Kollajen içerikli gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

Kullanım:

  • Tercihen tok karnına günün herhangi bir zamnında günde 1 kere alınır. Doktor tavsiyesi üzerine kullanılıyorsa hekiminizin önerdiği kullanım talimatına uyunuz.

İçerik:

Assos Pharmaceuticals
NC-II 30 Kapsül
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 1 kapsül
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 30
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Naturel Kollajen Tip II 10 mg **
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.

1
Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

1 Başlık Sayısı
0 Yanıt Verenler
0 Takip Edenler
 
En İlgi Çeken Yanıtlar
En Çok Yanıt Alanlar
1 Yorum Yapan Kişi Sayısı
  Abone Olun  
Bildir
burutay

Bu ilacın içindeki kalojen neyden üretilmektedir

Assos NC2 Native Collagen Type II Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

4.12/ 5 puanladı

tip 2 kolajenler arasında en iyi sonuç aldığım ürün. dizledeki oluşan kireçlenme için oldukça faydasının olduğunu söyleyebilirim. 1 günde elinizde olsun istiyorsanız buradan alabilirsiniz yok acelem yok 5-6 gün beklerim diyorsanız 4-5 tl daha uyguna satan siteler de var ancak güvenirliğini henüz test etmedim:) - Kaynak