Astalife Kapsül Kullananlar

Astalife Kapsül, bir besin takviyesidir. Balık yağı asitleri ana etken madde olup Astaksantin ve DHA içermektedir. Ürünün içeriğinde yer alan bileşenler ithal olmakla beraber üretim safhası ülkemizde gerçekleştirilmiştir. 60 kapsül içeren ambalajlarda satılmaktadır. Kutuda iki ayrı formda ( softjel ve softjel kapsül ) bulunmaktadır. Her iki formda 30’ar adet olup biri sabahları diğeri akşamları tüketilmektedir. Astalife Kapsül kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Fiyatı:

  • 235 TL

İçeriği:

  • Astaksantin
  • Haematococcus Pluvialis Ektresi ( Su Algleri )

Astalife Kapsül Özellikleri:

  • Yetişkinler içindir. Çocuklar tarafından kullanılmamalıdır.
  • Gebelik – emzirme süreci – ilaç kullanımı – hastalık durumlarında kullanmadan önce alanında uzman doktor – doktorlarınıza danışmalısınız.
  • Balık – balık ürünlerine karşı alerjisi olanlar tüketmemelidir.
  • Jelatin kaplaması Sığır Jelatini kullanılarak elde edilmiş olup ürün sıvısının topaklanmasının engellenmesi için Magnezyum Tuzları kullanılmıştır.
  • EPA – DHA barındırmaktadır.
  • Takviye edici gıdadır, ilaç değildir.
İçindekiler:
Besin Öğeleri;

Bileşen Adı 1 Kapsül içindeki miktarı
Balık Yağı
* EPA (eikosapentaenoik asit)
* DHA (dokosahekzaenoik asit)
1000 mg
* 100 mg (EPA)
* 500 mg (DHA)

Kullanımı:

  • Kullanım talimatında yer aldığı gibi akşam 2 adet yemeklerle birlikte alınmalıdır.18 yaş altı tarafından kullanılmamalıdır.

Bu tür ürünleri kullanmadan önce doktorunuza danışınız. İlaç değildir.

Buna benzer diğer ürünleri incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimizi kontrol edebilirsiniz.

9
Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

4 Başlık Sayısı
5 Yanıt Verenler
0 Takip Edenler
 
En İlgi Çeken Yanıtlar
En Çok Yanıt Alanlar
8 Yorum Yapan Kişi Sayısı
  Abone Olun  
Bildir
Handan

Tüp bebek tedavisi oldum malasef sonuç negatif oldu 1 yıl sonra doktorum bu ilacı verdi ikinci kez tüp bebek tedavisine gerek kalmadan normal yolla gebe kaldım su an 5 aylık hamileyim

Elif

Bir kutu mu kullandınız sadece?

Deniz

Benim yumurta rezervim çok düşüktü. Bir sürü doktor ve tüp bebek merkezi araştırdıktan sonra İstanbulda bir doktor bu ilacı verdi. 3 kutu tedavi süresince kullandım. Daha önce 2 kez tüp bebek denemesi yapmıştım ve başarısız olmuştu. Bu ilaçtan 3 kutu kullandım. 3.tüp bebek denemem başarı ile sonuçlandı ve şuan 3 aylık hamileyim. Doktorum ilacın etki ettiğini söyledi. Bu durumların zorluğunu bildiğim için paylaşmak istedim. İnşallah herşey istediğiniz gibi olur.

inci

bende gitmistim o vermisti insallah ise yarar

DeryA

Banada dediler erken menepoza gireceksin ama ben cocuk istiyorum bana astalife kapsul verdiler hamile kalirmiyim ise yararmi lutfen ayni sorunu yasayan cvp yazsin

Fati

Umarim yaralı olur düzenli kullanın

Inci

Ben kullanmadım ama kuzenim kullandı izmir’de. Hamile kaldı. Tüp bebek tedavisi görürken doktoru vermişti.hamile kalma üzerine etkili demişti. Sperm ve yumurta üzerine etkiliymiş sanırım. Kuzenim onu kullanırken kendiliğinden hamile kaldı tüp bebek tedavisi bitmeden.

turkan

canim ne kadar kullandı astalife

özlem yılmaz

bu su alglerinin çok işe yaradığını duydum gerçekten faydalı mı Astalife Kapsül kullanan oldu mu arkadaşlar