Aşuroğlu Zirox Kullananlar

Aşuroğlu Zirox, bitkisel karışımlı olduğu iddia edilen ürünlerinden biridir. Ürün hakkında iddia ve vaatler dışında bilgi bulunmamaktadır. Resmi satış sitesinde dahi nasıl kullanılacağına dair bilgilendirme haricinde ne içeriği konusunda ne de ürünün resmi evraklarına dair veri yoktur. Facebook gibi sosyal medya hesapları üzerinden tanıtım ve pazarlaması yapılmaya çalışılmaktadır. Oval kutularda satılmaktadır. Tanıtım görsellerinin tüm alanları çekilmiş ancak içeriği bulunan kısmına yönelik bir görsel bulunamamıştır. Satışını yapan firmaya telefon ya da facebook iletişimi yolu ile fiyat ve diğer sorularınızı yöneltebilirsiniz. Aşuroğlu Zirox kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Aşuroğlu Zirox Özellikleri:

  • Bitkisel karışım ibaresi dışında bir bilgi yoktur. Helal ve ISO kalite sertifikasına sahip olduğu belirtilmiş olsa da satıldığı – tanıtıldığı resmi site veya facebook kanalında bu sertifikaların varlığına dair bir belgeye yer verilmemiştir.
  • Gebeler, emziren anneler ve 15 yaş altı bireyler için uygun değildir.
  • İçerik bilgisini araştırmadan – analizini yaptırmadan satın almamanızı öneririz.

Kullanımı:

  • Sabah ve akşam yemeklerinden yarım saat önce bir kase yoğurt veya bir bardak ayrana bir tatlı kaşığı karışımdan ekleyerek tüketiniz.

Bu tür ürünleri kullanmadan önce doktorunuza danışınız. İlaç değildir.

Buna benzer diğer ürünleri incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimizi kontrol edebilirsiniz.

Zayıflama Ürünleri

Abone Olun
Bildir
10 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Seniha caliskan
27 Şubat 2021 11:50

Benimde 3 gunum ve su dahi icsem lavaboya cikaryr yani gunden 10n uzerinde buyuk tuvaletimi yapyrm bende devam edicem bitene kadar bakalm

aslı
18 Aralık 2018 03:06

tarım bakanlığından onaylı aktarlarda satılıyor.içeriğinde kimyasal yok.güvenle kullanabilirsiniz

selinda
30 Haziran 2018 22:12

selamlar bu ürünün satıldığı sitede hani bitkilerin olduğunu bulamadım burda birileri kullanan varsa ambalajında yazıyor mu merak ettimde

Büşra
20 Temmuz 2018 15:16
Reply to  selinda

Kullanmadım ancak içerisinde biberiye , Funda yaprağı , barut ağacı kabuğu ve mate yaprağı olduğunu biliyorum

Emine Emine
27 Şubat 2019 22:59
Reply to  Büşra

Urunu 2 gun kullandim. Saglikli bir urun oldugunu duşunmuyorum. Aşiri ishal yapti sanci vuruyor sonrasinda tuvalete kosuyorsun. Surekli karninda bir gurultu korktum biraktim. Kendimi hasta gibi hissettim.

aydın
22 Nisan 2019 23:20
Reply to  Emine Emine

emine hanım sağlıklı ürün deyil diye düşünüyorsunuz.dayanağınız nedir,kımyasal içerikli ürünlerin içerisinde ishal yapmayan bitki bulunmaz.siz alışmışsınız sahte ve kımyasal çaylar kullanmaya,yada rakip zayıflama urunu yapanlardansınız.barsakları çalıştıracakkı vücuttakı ödem ve yağları atabılsın.siz önce form caylarını araştırın bılgısız olduğunuz belli.şuan piyasada en sağlıklı doğal içerığınde kımyasal bulunmayan ve iade garantılı tek ürün zirox form.

Evser
10 Mayıs 2020 21:49
Reply to  aydın

Yorum yapalı 1 yıl olmuş ben bugün aldım evet çok ishal yapiyor tuveletden çıkamıyorum ama kullanmaya devam edeceğim merak ettiğim ishal devam edecekmi kullandikca

Arzu
16 Haziran 2020 06:28
Reply to  Evser

Nasıl sonuç devam ediyor mu ishal kilo verimi oldu mu

Hasan
23 Haziran 2020 13:15
Reply to  Evser

Nereden aldınız bir telefon numarası var mı

munevver
15 Eylül 2020 17:59
Reply to  selinda

yazıyor baharatcıda okuyabılırsın