Aşuroğlu Zirox Kullananlar

Aşuroğlu Zirox, bitkisel karışımlı olduğu iddia edilen ürünlerinden biridir. Ürün hakkında iddia ve vaatler dışında bilgi bulunmamaktadır. Resmi satış sitesinde dahi nasıl kullanılacağına dair bilgilendirme haricinde ne içeriği konusunda ne de ürünün resmi evraklarına dair veri yoktur. Facebook gibi sosyal medya hesapları üzerinden tanıtım ve pazarlaması yapılmaya çalışılmaktadır. Oval kutularda satılmaktadır. Tanıtım görsellerinin tüm alanları çekilmiş ancak içeriği bulunan kısmına yönelik bir görsel bulunamamıştır. Satışını yapan firmaya telefon ya da facebook iletişimi yolu ile fiyat ve diğer sorularınızı yöneltebilirsiniz. Aşuroğlu Zirox kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Aşuroğlu Zirox Özellikleri:

  • Bitkisel karışım ibaresi dışında bir bilgi yoktur. Helal ve ISO kalite sertifikasına sahip olduğu belirtilmiş olsa da satıldığı – tanıtıldığı resmi site veya facebook kanalında bu sertifikaların varlığına dair bir belgeye yer verilmemiştir.
  • Gebeler, emziren anneler ve 15 yaş altı bireyler için uygun değildir.
  • İçerik bilgisini araştırmadan – analizini yaptırmadan satın almamanızı öneririz.

Kullanımı:

  • Sabah ve akşam yemeklerinden yarım saat önce bir kase yoğurt veya bir bardak ayrana bir tatlı kaşığı karışımdan ekleyerek tüketiniz.

Bu tür ürünleri kullanmadan önce doktorunuza danışınız. İlaç değildir.

Buna benzer diğer ürünleri incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimizi kontrol edebilirsiniz.

Zayıflama Ürünleri

6
Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

2 Başlık Sayısı
4 Yanıt Verenler
0 Takip Edenler
 
En İlgi Çeken Yanıtlar
En Çok Yanıt Alanlar
5 Yorum Yapan Kişi Sayısı
  Abone Olun  
Bildir
aslı

tarım bakanlığından onaylı aktarlarda satılıyor.içeriğinde kimyasal yok.güvenle kullanabilirsiniz

selinda

selamlar bu ürünün satıldığı sitede hani bitkilerin olduğunu bulamadım burda birileri kullanan varsa ambalajında yazıyor mu merak ettimde

Büşra

Kullanmadım ancak içerisinde biberiye , Funda yaprağı , barut ağacı kabuğu ve mate yaprağı olduğunu biliyorum

Emine Emine

Urunu 2 gun kullandim. Saglikli bir urun oldugunu duşunmuyorum. Aşiri ishal yapti sanci vuruyor sonrasinda tuvalete kosuyorsun. Surekli karninda bir gurultu korktum biraktim. Kendimi hasta gibi hissettim.

aydın

emine hanım sağlıklı ürün deyil diye düşünüyorsunuz.dayanağınız nedir,kımyasal içerikli ürünlerin içerisinde ishal yapmayan bitki bulunmaz.siz alışmışsınız sahte ve kımyasal çaylar kullanmaya,yada rakip zayıflama urunu yapanlardansınız.barsakları çalıştıracakkı vücuttakı ödem ve yağları atabılsın.siz önce form caylarını araştırın bılgısız olduğunuz belli.şuan piyasada en sağlıklı doğal içerığınde kımyasal bulunmayan ve iade garantılı tek ürün zirox form.

Evser

Yorum yapalı 1 yıl olmuş ben bugün aldım evet çok ishal yapiyor tuveletden çıkamıyorum ama kullanmaya devam edeceğim merak ettiğim ishal devam edecekmi kullandikca