Avalon Biotin Şampuan Kullananlar

Avalon Biotin Şampuan; yoğun B vitamini, biotin ve pantenol içeriği ile cansızlaşmış saç tellerine hacim kazandırmak ve kan akışını hızlandırarak saç dökülmesinin önüne geçmek amacı ile formüle edilmiş bir saç bakım şampuanı.

Muadili bir çok saç bakım şampuanından farklı olarak içerisinde sentetik renklendiriciler ve koku verici parfümler içermeyen Avalon Biotin’in içeriği ayrıca aloevera, jojoba ve biberiye özleriyle de güçlendirilmiş.

Avalon Biotin Şampuan Nasıl Kullanılır?

Kullanmadan önce saçlar ve saç derisi ıslatılır. Saç yoğunluğuna göre uygun bir miktarda şampuan avuca alınır ve saçlara uygulanır. Saçlar tekrar ıslatılmadan önce parmaklarla birkaç dakika masaj yapılarak hem saçlara, hem de saç derisine iyice yedirilir. Ardından su ile masaj yaparak durulanır ve tamamen temizlenir.

Şampuan, günlük kullanıma uygundur ve olumlu etkilerinin gözlemlenmesi birkaç haftalık kullanımın ardından gözle görülmeye başlanabilir.

Dikkat! Buradaki bilgiler ürünün tanıtım broşüründen alınmıştır. Her ne olursa olsun saç dökülmesini engellemek günümüz imkanları ile henüz mümkün değildir; ancak süreç yavaşlatılabilir.

 

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Avalon Biotin Şampuan Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

gunay18

4.1/ 5 puanladı

Merhaba arkadaşlar avalon oganics biotin b kompleks şampuanı bundan 1 yıl önce kuzenim amerikadan getirmişti,kendisinede oradaki doktoru tavsiye etmiş banada sağ olsun 2 tane getirmişti aylardır arıyordum fakat bulamıyordum nihayet Türkiye ye de gelmiş geçen ahfta internet üzerinden sipariş verdim ve aldım.Sizlerede kesinlikle tavsiye ederim araştırın bakın bir çok - Kaynak


naz1215121

3.9/ 5 puanladı

Peri birde ben bugugun avalon biotin b complex sampuanini kullandim ama acikcasi yine kararsizim amerikada uretiliyor bu urun internetten alabioliosun sadece. - Kaynak


betibeti

4/ 5 puanladı

avalon şampuanı ben bir buçuk yıl boyunca kullandım. güzel şampuan ama saçları aşırı derecede matlaştırıyor saçın rengi bi tuhaf oluyor o yüzden kullanmayı bıraktım. bana doktor tavsiye etmişti. matlığı sorun etmeyecekseniz kullanın kızlar. - Kaynak