Avon Christian Lacroix Noir Erkek EDT Kullananlar

Avon Christian Lacroix Noir Erkek EDT, Christian Lacroix tarafından geliştirilmiş özel yapım bir Avon erkek parfümü olup odunsu notaların hakim olduğu bir formüle sahiptir.

 

Çeşitleri:

  • 75 ml içeren şeffaf siyah cam şişe.

İçerik:

  • Zencefil, kakule, beyaz sedir ağacı, egzotik safran çiçeği, misk, vetiver

Özellikleri, faydaları:

  • Üçlü notaların hakimiyetinde olan bir parfüm olup birçok parfümün oluşturulmasını sağlayan ünlü modacılardan Lacroix tarafından geliştirilmiştir.

Kullanım:

  • Kıyafetlerinize ve boynunuza bir iki kez püskürtünüz.

Avon,güncel online kataloğa BURADAN ulaşabilirsiniz

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Avon Christian Lacroix Noir Erkek EDT Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Avon Christian Lacroix Noir Erkek EDT

3.8/ 5 puanladı

ODUNSU NOTALAR Siyahın asaletinde doğuştan gelen etkileyici ruhunuzu, tutku dolu bir deneyime hazırlayın. Chrisatian Lacroix Noir'in karşı konulmaz çekiciliği, sizi şaşırtıcı bir yolculuğa davet ediyor... Ruhunuzu kışkırtan zencefil ve egzotik safran kokularıyla açılan parfüm ile maskülen çekiciliğinizi ilk izlenimde ortaya çıkarıyor. Bu cesur girişten sonra sizi orta notalarda yerinde duramayan, coşku dolu kakule notaları karşılıyor. Parfümün alt notalarındaki beyaz sedir ağacı ve vetiver kokularının misk ile sınırsız harmanı ise kapanışı son derece erkeksi ve dikkat çekici kılıyor... Parfümün yaratıcı, dünyaca ünlül modacı Lacroix farkını bu parfümde doyasıya hissedebilirsiniz - Kaynak