Babor Krem Kullananlar

Babor Krem, Dr. Babor markasına ait pek çok krem mevcuttur. Bunlardan bazıları aşağıda listelenmiştir. Kremlerin tamamı anti aging ( yaşlılık etkileri ile mücadele ) özelliklerle güçlendirilmiştir. Nemlendirici, kırışıklık ve ince çizgi azaltıcı – kırışıklık derinliğinin doldurulması, cilt tonunun düzenlenmesine yardımcı olan özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Babor Krem kullananlar değerli yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Babor Krem Çeşitleri, Özellikleri, Faydaları:

  • Babor HSR Extra Firming Cream 694 TL

Toparlayıcı özelliklerle elde edilmiş bir cilt bakım ürünü olup kırışıklıklarla mücadelede aktif rol alır. Kuru ciltler için özel olarak üretilmiştir. Nemlendirici özelliklere sahiptir.

  • Babor Repair Cellular Ultimate Forming Cream 471 TL

Yüz dahil tüm vücutta kullanılabilir. Peptid kompleksi kullanılarak üretilmiş olup cilt tonunun eşitlenmesi, yumuşatılması, pürüzsüzleştirilmesi ve çatlaklarla mücadelede uygulanmaktadır. Kolajen desteği ve Lima Fasulyesi içerir.

  • Babor Purity Cellular SOS De Blemish Akne Azaltıcı Krem 472 TL

Çinko, E Vitamini, C Vitamini içermektedir. Akneli ciltler için geliştirilmiştir. Aknelerin azaltılmasına yardımcı olur. Cildi temizlendikten sonra uygulanır. Günde iki defa ( gece – gündüz ) düzenli olarak uygulanması önerilir.

  • Babor Reverse Supreme Glow Gençlik Işıltısı Kremi 919 TL

Yüz ve vücut için uygulanabilen bir cilt bakım ürünü olup yaşlılık etkileri ile mücadele de tercih edilir. Re Youth kompleksi, Glow Tech Pigmentleri ve Telovitin içermektedir. Cilde ince bir tabaka halinde uygulanarak yediriniz. Sabah – akşam düzenli olarak kullanılmalıdır. Cilt parlaklığını arttırır.

  • Babor Baborganic Pure Mattifying Cream 216 TL

Dengeleyici güzellik bakım kremlerindendir. İsviçre Buzul suyu, Mercimek özü içermektedir. Cildin yatıştırılmasına yardımcı olur.

Diğer bakım ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Cilt Bakım

Güzellik ve Bakım

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör