Babor Nemlendirici Kullananlar

Babor Nemlendirici, yüzlerce cilt bakım ürünü olan ünlü markanın birçok ürününde nemlendirici özellikler mevcut olup aşağıda sıralanan ürünlerin ana amacı cildin nem dengesine ulaştırılmasına yardımcı olmasıdır. Nemlendirme etkisi içeren ürün yelpazesi çok geniş olması sebebi ile sadece bir kısmı yazılmıştır. Babor Nemlendirici kullananlar var ise değerli yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Çeşitleri, Özellikleri, Faydaları, Fiyatı:

  • Babor Nemlendirme Losyonu 396 TL 50 ml

Cildin matlaştırılmasını destekleyerek sıkılaştırıcı özelikler sunar. Hafif formdadır. Kolay emilir.

  • Babot Moisture Fluid Nemlendirici Ampul 7 x 2 ml 147 TL

Hyaluronik Asit ana etken madde olup Amino Asitler kullanılarak güçlendirilmiştir. Alage Active Fluid formülüne sahiptir.

  • Babor Dynamic Face Moisturizer Nemlendirici Jel 50 ml 265 TL

Yağlı ve Karma cilt tipleri içindir. Aloe Vera, Allantoin, Pantenol içermektedir. Cilt parlamasını azaltır daha pürüzsüz bir cilt görünümü imkanı sunar. Hafif ve yağsızdır.

  • Babor Invigorating Body Foam Enerji Veren Köpük Nemlendirici 200 ml 160 TL

Tüm vücutta kullanılabilir. Armut, Narenciye, Mandarin ile üretilmiştir. Köpük formunda olup cildin nemlendirilmesi ve esnekliğinin desteklenmesine yardımcı olur. Duş sırasında kullanılır.

  • Babor Baborganic Ultra Moisturizing Cream Organik Nemlendirici Yüz Kremi

50 ml içeren beyaz – plastik kavanozlarda satılan ürünün fiyatı ise 318 TL’dir. Lipid kompleksi barındıran formülü yoğun nemlendirme ve yumuşatma özellikleri ihtiva eder.

  • Babor Selection Cream Yoğun Nemlendirici Krem 439 TL

Alp Gülü, Kaya Gülü, Kara Yılan Otu, A – E Vitaminleri, Üzüm Ekstresi içerir. Cildin oksidasyon etkilerinden korunmasına hizmet ederek nemlendirmeye yardımcı olur. Anti aging özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

  • Babor Intense Revitalizing Cream 50 ml 358 TL

A, C, E vitaminleri, Peptid kompleksi ve Üzüm ekstresi ile elde edilen ürün cildin yaşlılık etkenleri ile mücadelesine yardımcı olarak ihtiyacı olan nem kapasitesinin sunulmasına yardımcı olur. Temiz – kuru cilde günde bir defa yedirilerek uygulanır. Kalıntı bırakmaz. Kuru ciltler için kullanımı uygundur.

 

Diğer bakım ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Cilt Bakım

Güzellik ve Bakım

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör