Barbara Bort Color Forever Fondöten Kullananlar

Barbara Bort Color Forever Fondöten oldukça köklü bir geçmişe sahip olan kozmetik firmasıdır. İtalyan bir marka olan barbara bort üretmiş olduğu her ürün ile özellikle kadınların beğenisini toplamayı başarmış ve her konuda kadınlara güven vermeye devam etmiştir. Barbara bort markasını taşıyan kozmetik ürünleri de son zamanlarda ülkemizde hızla yayılmıştır. Makyaj malzemelerinden tutun da çeşitli sorunların giderilmesi için kullanılan kremleri Türk kadınları da dünyadaki diğer kadınlar gibi çok sevmiştir. Kadınların en çok kullandıkları ürünler arasında yer almayı başaran barbara bort color forever fondöten de bu ürünlerinden sadece bir tanesidir.

Barbara Bort Color Forever Fondöten Nedir?

Profesyonel derecede kullanıma uygun olan bir fondöten olma özelliğini taşımaktadır.  Barbara bort color forever fondöten her cilt tipi ve rengi için uygun kullanıma sahip olan, mükemmel görünümler için ideal bir fondötendir. Ürünün sıvı olmasının yanı sıra yumuşak olması da cilde kolayca uygulanmasına olanak sağlamaktadır. Bir fondötenden beklenen kapatıcılığın daha ötesinde bir kapatıcılığa sahip olan bu ürün doğal görünümünüzü de korumanıza katkı sağlamaktadır. Bu sayede mükemmel bir görünümü bu fondöten ile elde edebilirsiniz.

Üzerinde pudra kullanımının da ihtiyaç duyulmadığı Barbara bort color forever fondöten, homojen bir şekilde cildinize dağılımını sağlayarak pürüzsüz bir görünüm yaratmaktadır. İçerisindeki vitaminler ile cildin beslenmesini sağlar. Bütün gün boyunca cildinizde kalarak mükemmelliğin keyfini çıkarmanızı sağlamanın yanı sıra ciltteki çizgilerinizin de hafiflemesine neden olur.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Barbara Bort Color Forever Fondöten Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Adsız

4/ 5 puanladı

barbara'nın fondotenini kullanıyorum süper bi ürün,bayılıyorum - Kaynak


Sargita

4.3/ 5 puanladı

Barbara Bort stick çok uzun zamandır kullanıyorum. Bir ara flormarın concealer ını kullandım ama bunun yerini asla tutamadı. Fiyat olarak biraz fazla ama hak ediyor. :) - Kaynak


Sergita

4/ 5 puanladı

Sonuç; maske gibi olmayan tenimin rengine uygun mat fondötenime kavuştum! :) - Kaynak