Barbara Bort Cover Stick Kullananlar

Barbara Bort Cover Stick ürünümüz bütün bayanların kullanacağı bir kozmetik ürünüz. Bayanların şikâyet ettikleri en büyük problemlerden birisi de gözaltı morluklarıdır. Ama bu soruna çözüm getirecek bir ürünümüz var. Barbara bört cover stick adında bir numaralı yardımcınız olan gözaltı morluklarını kapatma etkisi olan bu ürün size çok iyi gelecek. Ayrıca bu stick şeklinde olan krem hem yumuşak hem de kremsi bir yapıya sahiptir. Özelliklerinin başında ciltte eşit miktarda dağılması gelir.

Hafiflik Ve Pratiklik

                Yaşın ilerlemesiyle yüzümüzdeki morluklar artacak ve cildimizde buruşmalar olacaktır. Bu olaylara karşı gelecek çözümlerin başında gelen Barbara bort cover stick her sorununuza iyi gelecektir. Ayrıca bu ürün çok hafif ve pratik yöntemlerle kullanılabilir. Yani yüzünüzü ağırlaştırmadan, yüzünüzde bir şey yokmuş gibi rahatlık sağlar. Her zaman her yerde gönlünüzün istediği şekilde kullanabileceksiniz. Uygulaması da çok kolay olup, cilt tonlaması yapmaktadır. Cildinizle bütünleşerek yüzünüzü pürüzsüz görünmesi için çalışır.

Aydınlık Yüzünüze İyi Gelecek

                Yüzünüzde bulunan gölgeleri, gözaltı problemlerini, gözaltı torbalarını ve hafif kusurlarının en büyük yardımcısı olan bu ürün sayesinde daha güzel bir yüzünüz olacak. Ve kullanacağınız Barbara bört cover stick gözaltı sorunlarınızı en aza indirgeyecektir. Yüzünüze parlaklık katarak aydınlatır. Bunun yanı sıra nemlendirilmiş fondöten süngeri sayesinde dokusu biraz daha inceltilebilir. İçeriğinde bulunan hintyağı sebze mumları ve doğal özlerin katkısıyla yorgunluk belirtisi göstermeyecektir. Yüz hatlarınızı en iyi bir biçimde ön plana çıkarır.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Barbara Bort Cover Stick Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Sargita Gita

3.8/ 5 puanladı

Barbara Bort stick çok uzun zamandır kullanıyorum. Bir ara flormarın concealer ını kullandım ama bunun yerini asla tutamadı. Fiyat olarak biraz fazla ama hak ediyor. :) - Kaynak


Diva Satanica

3.3/ 5 puanladı

Eğer cildin yağlıysa Barbara Bort Cover Stick tavsiye edebilirim. Ben çok memnun kaldım. Fondöten kullanmak gerekmez. - Kaynak