Barbara Bort Leke Kremi Kullananlar

Barbara Bort Leke Kremi ciltte doğuştan ya da güneşin zararlı etkilerinden dolayı sonradan meydana gelen lekeler oldukça can sıkıcı boyutlara ulaşabilmektedir. Sivilce izleri, yara izleri, çiller ve güneş lekeleri özellikle kadınların en çok dert yandıkları konulardandır. Herkes kadın ışıl ışıl parlayan ve lekesiz bir cildin hayalini kurar. Kadınların bu hayallerinin gerçekleşmesi artık mümkün. Barbara bort leke kremi ile artık çillerinizden dahi kurtulabilirsiniz.

Nerelerde Kullanılır?

                Barbara bort leke kremi sorunlu olan bütün bölgelerde kullanıma uygundur. Ciltte güneşten meydana gelmiş ton farklarının ortadan kalkmasını sağlayarak canlı bir görünüme sebep olmasını sağlar. Bu krem çil gibi inatçı lekelerin dahi düzenli kullanımlar sonucunda ortadan kalktığını kanıtlamış olan tek kremdir. Kullanımların memnuniyetle sonuçlanmasını sağlayan bu krem sivilce izleri, yara izleri yok etme konusunda da bir numaradır.

Kremin İçeriği

Barbara bort leke kremi içerisindeki C ve E vitaminleri ile çok güçlü bir leke gidericidir.  Bu vitaminlerin yanında içerisinde meyankökünün özünü de barındırıyor olması kremin etkisini artırmaktadır. Kremin çalışma şekli rengi soldurma ve tedavi etme şeklindedir. İçerisindeki C vitamini ile meyankökü özü birleştiği zaman ciltteki ton farklarını ortadan kaldıracak bir soldurma etkisi yaratmaktadır.  Ciltteki pigment adlı hücrelerin de yapılanmasını sağlayarak yaşlanmaların da önüne geçmektedir. Ciltteki lekelerinizden şikâyetçi iseniz siz de hemen bu kremi temin ederek hızlı ve kolay bir şekilde lekelerinizden kurtulabilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
10 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Gizem
10 Mart 2017 12:10

Eee ben bir buçuk aydır kullanıyorum millet yüzüne ne oldu diyor daha beter hale geldi üstelik sivilce çıkardı ve aşırı kaşıntı yapıyor. Ne olacak inanın bilmiyorum ama 1 buçuk aydan söz ediyoruz hiç mi gelişme olmaz ve nasıl yüzü daha beter hale getirebilir anlamıyorum. Sonuna kadar kullanacağım bakalım ama keşke biraz daha para verip procsin alsaydım..

Ezgi
31 Mart 2017 15:36
Reply to  Gizem

Bende gözaltı kırışığını aldım.hiçbi faydasu yok.o kadarda övdüler.bidaha almıycam

Ezgi
31 Mart 2017 15:40
Reply to  Gizem

Leke için gece expigment yüzde dört ve çinko yüzde kırk al.hem daha ucuz.birde vitamin hapı.beni on yaş gençleştirdi

Nilgun
12 Ağustos 2016 18:37

Bu kremi su an bulamıyorum türkiyede yok nasıl alicaz

Esra
17 Aralık 2016 01:17
Reply to  Nilgun

T-shop da olur

Nesrin yilmaz
4 Şubat 2020 16:23
Reply to  Nilgun

Barbara bort leke kremini buldunuz mu acaba

Nesibe
3 Ağustos 2016 17:03

Esmer tene sahibim sikinti yaparmi

Nilgun
23 Ağustos 2016 19:10
Reply to  Nesibe

Kremi bulabiliyormusunuz acaba türkiyede

Esra
17 Aralık 2016 01:18
Reply to  Nesibe

Yapmaz

Nesibe
3 Ağustos 2016 16:43

Yuzde tuylenme yaparmi ayrica sadece internet uzerimi alabiliyoruz.kesin cozum yaratiyormu bide ciltte leke seklinde benlerede cozumu varmi

Barbara Bort Leke Kremi Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

benimhalaUMUTumvar

3.9/ 5 puanladı

merhaba barbara bort leke kremini kullandınızmı bilmiyorum.tanıdığım biri kullanmaya başlamıştı.yüzünde,kollarında inanılmaz güneş lekesi ve çil vardı.ama gerçekten çok fazlaydı. dün gördüm inanamadım.bir tane bile kalmamış.ne yüzünde,ne de kollarında. isterseniz araştırın. - Kaynak