Barbara Bort Pura Maske Kullananlar

Barbara Bort Pura Maske Cildimizin her cilt tipi olması nedeniyle sorunları da artmaktadır. Çok yağlı cilt tipine sahip olan insanlarda sivilce ve siyah nokta daha fazla çıkar. Bu da kendilerini kötü hissetme duygusuna kapılmalarını sağlar. Bu sorundan kurtulmak için çözüm olarak Barbara Bort Pura Maske kullanmanızda yarar vardır. Yağlı ve karma ciltler için en derinlere nüfus ederek etkisini gösterir. Derinlemesine temizleyen bu maske sayesinde daha iyi görünmeniz mümkündür.

Kil İçeren Etkili Bir Maske

                Yağlı ciltler için geliştirilen Barbara Bort Pura Maske içerdiği kil sayesinde yüzünüzü arındıracağından emin olmalısınız. Kilin cilde verdiği değeri doktorlarda söylemektedir. Kil maddesinin birçok faydası bulunmakta olduğunu daha öncede duymuşsunuzdur. En çok etki gösterdiği faydalardan biride cilde iyi gelmesidir. Ayrıca aşırı sebumun ortadan kalkmasını sağlama yönünden de etkilidir.

                Pürüzlerden Kurtulmanız Sizin Elinizde

                Cildiniz eğer çok yağlı ise yüzünüzde parlamalar oluşabilir. Bu da çok kötü bir görüntüye sebep olur. Bu gibi sorunlardan kurtulmanın yolu artık Barbara Bort Pura Maskesayesindeortadan kalkacak. Bu maskenin etkileri içinde bulunan aktif özlerden kaynaklanmaktadır:

  • Buğday tohumu yağı (onarıcı ve yumuşatıcı),
  • Bardane özü (yeniden yapılandırıcı),
  • NMF hidratlama faktörü (pürüzsüzleştirici).

Şeklinde sıralanan sebeplerden dolayı cildinize iyi gelecek bu maskeyi kullanmak gerekmektedir. Uygulanması da çok kolay olan bu ürünü temizlediğiniz cildinize gözünüze ve ağzınıza temas etmeyecek şekilde rahatça uygulayabilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Ayşenur
23 Nisan 2016 07:40

Bu ürünü sürdükten sonra yıkıyomuyuz yıkıyosak kac dk sonra ya da öyle mi kalıcak emicek mi yüzüm ? Hemen kuruyo çünkü

Barbara Bort Pura Maske Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Umutsuz Polyanna

4/ 5 puanladı

eski bir italyan kozmetik markası deniyor lakin yeni nesil olarak daha önce ne gördüm ne duydum. fiyatları da ucuz sayılmayacak bir düzeyde. satıcılar da bitkisel olduğunu söylüyor, her yerde bulunabilecek bir marka değil. lakin renkleri çok güzel. alınıp denenecek artık. - Kaynak


Musta

3/ 5 puanladı

Ürünleri kullandıktan sonra yüzümü gerilmiş hissediyorum. - Kaynak