Barbara Bort Renkli Nemlendirici Kullananlar

Barbara Bort Renkli Nemlendirici İtalyan bilim adamlarının geliştirmiş olduğu formüller ile kozmetik dünyasında çığır açan bir marka olan barbara bort, son zamanlarda ülkemizdeki kadınlar tarafından da sıkça tercih edilmeye başlanmıştır. Köklü bir geçmişi olan firmanın piyasaya sürmüş olduğu her ürün büyük beğeni toplamaktadır. Ürünlerinden birisi olan Barbara bort renkli nemlendirici de oldukça sık kullanılan ve beğeni toplayan ürünlerden birisidir.

Barbara Bort Renkli Nemlendirici Nedir?

                Renkli nemlendirici olarak tabir ettiğimiz Barbara Bort renkli nemlendirici 65 mg olarak satışa sunulan bir kremdir. Bu kremin nemlendirme özelliğine sahip olmasının yanı sıra aynı zamanda fondöten etkisi de göstermesi kremin tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden birisidir. Bir fondöten kadar kapatıcı özelliği bulunan bu krem aynı zaman da güneş ışınlarından cildin korunmasını da sağlamaktadır. Bütün bunların yanı sıra kremin bitkisel ürünlerden üretiliyor olması kremin zararını minimize etmektedir.

Yeni etki

Su bazlı olarak üretilen bu Barbara Bort renkli nemlendirici, ciltte nemlendirme, besleme, koruma ve canlandırmanın yanı sıra kapatma özelliğine de sahiptir. İçeriğinde bulunan gliserin ve vitaminler ile cilt hücrelerinin nemli kalmasına ve yenilenmesine neden olmaktadır. Bu durum da sürekli olarak canlı ve taze bir cildin sahibi olmanızı sağlamaktadır. Aynı zamanda özellikle yüzdeki lekeleri ve cilt sorunlarını kapatmanıza da yardımcı olarak pürüzsüz bir cilt görünümü yakalamanızı ve hatta bunu doğal görünümünüzden ödün vermeden gerçekleştirmenizi sağlamaktadır.

Şık tasarım

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
AYŞE
1 Ekim 2016 08:31

Ben. Nemlendirici serisini yeni aldim kullandim ama gozaltlarim yuzum sismis durumda anlamadim acaba kremden olabilirmi çünkü daha once oyle bir durum yasamadim nemlendiriciyi sürdükten sonra bu hale geldi

Barbara Bort Renkli Nemlendirici Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

cilgintavsan

3.8/ 5 puanladı

ben daha yeni meşrutiyetteki pinodan barbara bortun kremlerini farlarını allıklarını ve rimelini aldım. o kadar kalıcı ki. yalnız fondoteni hiç doğal durmuyor maske gibi duruyor. nem maskesi, kremleri hepsi bitkisel. benim yüzüm normalde çok kurudur, vichy kullanmıştım daha önce hiç faydası olmamıştı, barbara bort yüzüme ipeksi bir yumuşalık ve nem verdi. çok memnunum. - Kaynak