Batiste Şampuan Kullananlar

Batiste Şampuan, gelişen teknoloji ile zor zamanlarda kurtarıcı rolünü üstlenecek.  Daha fazla hacim veren dahil toplam 5 farklı çeşidi bulunan bu kuru şampuanı çantanızda taşıyıp yağlanıp ağırlaşan ve kötü gözüken saçlardan kurtulmak için bir kullanabilirsiniz. Minik boyu ise sürekli çantanızda taşımalık olarak sizinle olabilir. Saçınıza zarar vermeden ve zararlı kimyasallara maruz bırakmadan hızla temizlemek için cevap belli.

Kuru Şampuan Nasıl Kullanılır?

Kuru şampuanı denemek adına Batiste Şampuan edindikten sonra saçınızı hafif bir şekilde istediğiniz yerlerden ayırın ve otuz cm uzaklıktan sıkın ve daha sonrasında ise küçük hamleler ile saçınıza bunu dağıtın. Saçınızın hem yağdan kurtulduğu hem de temiz bir görüntü kazandığını göreceksiniz. Eğer size tavsiye edilenden daha yakın bir uzaklıktan sıkarsanız istediğiniz sonucu alamazsınız. Kısaca maksimum verim alabilmek adına kullanım talimatlarını harfiyen uymalısınız. Birkaç parmak hareketi ile saçlarınızdaki yağlardan saçlarınıza zarar vermeden kurtulmak artık bu kuru şampuan ile oldukça kolay.

Kuru Şampuan Kullanım Alanları

Ertesi gün duş alamayacağınız bir yerde kalacaksanız veya seyahat esnasında çantanızda bulunacak olan Batiste Şampuan size kuru şampuan etkisi ile yağlardan arınmış ve yağlardan arındığı içinde hacim kazanan temiz saçlar sunacaktır. Daha temiz daha bakımlı ve daha havalı olmak için çantanızın vazgeçilmezlerine yenisini ekleyin.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Batiste Şampuan Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

sese

3.8/ 5 puanladı

Ben kullandim kuru şampuan,markasi batiste idi yanlis hatirlamiyorsam,burada Türkiye de var mi bilmiyorum, - Kaynak


melodiel1liler

3.8/ 5 puanladı

Sac diplerine volum vermesini ve temizlik hissini en sevdigim kuru sampuan Batiste - Kaynak