Bebivita Mama Kullananlar

Bebivita Mama, Süt formülleri ve ek gıdalar olarak iki ana kategoriye ayrılmaktadır. Her kategori için ayrı alt çeşitler bulunmaktadır. Bu ürünlerden bazıları detaylı olarak aşağıda açıklanmaktadır. Bebek beslenmesine destek olmak üzere geliştirilmiş olup doktor tavsiyesi olmaksızın kullanmamanızı öneririz. Bebeğinizin ay – yaş durumu göz önünde bulundurularak üretilen ürünler ek şeker kullanılarak elde edilmez. Türk Gıda Kodeksinde yer alan bebek formülleri tebliğlerine uygun olarak üretilmektedir. Karbonhidrat kaynakları olarak yalnızca Laktoz kullanılmıştır. Bebivita Mama kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Fiyatı:

  • 29 TL’den başlayan fiyatlarla.

Çeşitleri:

Süt formüllerinin tamamı 500 gr içeren ambalajlarda satılmaktadır.

  • BebiVita 1 Bebek Sütü
  • BebiVita 2 Devam Sütü
  • BebiVita 3 Devam Sütü

Bebivita Mama Sütlü Tahıl Bazlı Ek Gıdalar:

  • BebiVita Kırmızı Meyveli Sütlü Tahıl Bazlı Ek Gıda

Tahıllı malzemeler kullanılarak geliştirilmiş olan bebek maması kaliteli inek sütleri ile birleştirilmiştir. Tahıllardan gelen temel mineralleri barındırır. Yalnızsa su kullanılarak hazırlanabilmektedir. Sabah kahvaltısı ve ara öğün olarak tercih edilebilir. 300 gram içeren paketlerdedir.

  • BebiVita Sütlü İrmikli Tahıl Bazlı Ek Gıda

300 gram olan ürün 6. Ay ve sonrasındaki bebekler için üretilmiştir. Tahıl ve İrmiğin birleşimi ile elde edilen ürün pratik kullanım imkanı sunar.

  • BebiVita Bisküvili Sütlü Tahıl Bazlı Ek Gıda

Bebeklerin ek gıda dönemlerine geçişleri için üretilmiş farklı tat seçeneklerinden biridir. Sağlıklı bebek gelişiminin desteklenmesine yardımcı olur.

  • BebiVita Meyveli Sütlü Tahıl Bazlı Ek Gıda

300 gram olan paketlerde satılan bebek maması tahıllardan gelen İyot, Kalsiyum, Demir ve diğer mineral komplekslerini barındırmaktadır. İnek sütü ile birleştirilen ürün su ile birlikte hazırlanmaktadır. Bebeğin tok kalmasına katkı sunar.

Buna benzer diğer ürünleri incelemek isterseniz aşağıdaki sayfamıza bakabilirsiniz.

Bebek Gereçleri

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Ebru Yıldırım
2 Temmuz 2018 15:10

Bebivita Mama alerjen bebekler için de çeşidi var mı?