Bee Beauty Parfüm Kullananlar

Bee Beauty Parfüm, üçlü notalarla üretilmiş bayan parfümleridir. Bee Beauty Parfüm kullananlar tamamen çiçek ve meyve notalarıyla yoğun bir kokuya sahip olabilirler. 4 Farklı çeşidi olan Bea Baeauty parfümleri aşağıda içerikleri, özellikleri ile birlikte sıralanmıştır. Siz de bu ürünü kullananların arasındaysanızürünle ilgili yorum ve görüşlerinizi yazarak, kullanmayı düşünen kişilere yardımcı olabilirsiniz.

Bee Beauty’nin yaz aylarına özel olarak çıkardığı birbirinden güzel parfümlerin saf kokusunu teninizde hissedebilirsiniz. Birbirinden farklı bu parfümleri sizler için listeledik.

Fiyatı:

  • 25 TL / 50 ml içeren şişelerde.

Bee Beauty Parfüm Çeşitleri:

  • Bea Beuty Bayan EDT Miss Pink

Turunç notalarına sahiptir. Ferahlatıcı – rahatlatıcı özellikler sunar. Elagan koku sistemi ile üretilmiştir. Orta notalarda yasemin mevcuttur. Dip notalara ulaşıldığında Vanilya ve baharatsı notalar hakim olmaktadır.

  • Bea Beauty Bayan EDT Miss Violaet

Tepe notalarında Armut ve üzüm olup orta notalara ulaşıldığında meyve aromalı aromatik kokular hakim olmaktadır. Modern kadını temsil eden bu koku dip notasında Paçuli ve Tonka ile birleşmektedir.

  • Bea Beauty Bayan EDT Blush

Tazelik hissi sunan bir bayan parfümüdür. Yeşil ve meyve notaları ile üretilmiştir. Sümbül – Gül –Yasemin üçlüsü ile başlayan üst notalarının ardından orta notaya ulaşıldığında Sedir ağacı eşlik etmektedir. Dip notasında ise Vanilya ve Misk ile buluşan kokular yoğunlaşmaktadır

  • Bea Beauty Bayan EDT Miss Dream

Şakayık ve Frezya başlayan üst notanın ardından Gül ve Manolya birleşimli orta notaya ulaşmaktadır. Alt notalarında ise Müge ve sedir ağacı yer almaktadır. Baştan çıkartıcı kadını temsil etmektedir.

Bee Beauty Parfüm Kullanımı:

  • Temiz – kuru cilde birkaç kez püskürtmenzi yeterlidir.

Diğer bayan parfüm ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Bayan Parfüm

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör