Benefit Maskara Kullananlar

Benefit Maskara gözler kadında güzelliğin ve zarafetin temsil edildiği ve uzun kirpikler ile süslendiği zaman baş döndürücü etkisi olan uzuvlardır. Rimel ile kirpiklere hacim kazandırmak mümkün olsa bile hacim kazanmadığı için kirpikler koyu renkli olsa bile göze çarpar bir hal alamaz. Sonuç olarak etkileyici kirpikler için yapılması gereken ilk hamla kirpiklere hacim kazandırmak daha sonrasında ise koyu ve gerçek siyah bir renk vermektir.

Tahriş yok

Kadınların birçoğu hala Benefit maskara ile tanışmadıkları için bu maskaranın etkisinden bahsedilirken abartı gibi geliyor olabilir. Ama emin olun bu maskarayı kullandığınız zaman herkes tarafından takma kirpik mi kullanıyorsun sorusuna maruz kalacaksınız.

Bu Maskaranın Diğer Ürünlerden Farkı Nedir?

                 Bu maskara sekiz kat teknolojisi ile hayal ettiğiniz dolgunluklarda kirpiklere kavuşabilirsiniz.  Benefit maskara kullanımı sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise katları sürerken bir önceki kat kurumadan sürmek gerekmektedir. Aksi halde topaklanmış bir görüntü ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Etkisini çift bazlı olmasına borçlu olan bu ürün suya dayanıklı olduğu için özel bir makyaj temizleyici kullanmanızda fayda var.

Maskara Kullanım Sonrası

                Benefit maskara kullanım sonrasında gün sonunda göz çevrenizde siyah noktalar ve akmalar olmayacağı için siz çıkarmak isteyen kadar bir akma ve bozulma ile karşı karşıya kalmayacaksınız. Kullanması ve uygulaması özel dizayn edilmiş fırçası ile oldukça kolay olan bu ürün her kadın tarafından kolaylıkla kullanılabilir.

Doğal çözüm

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Benefit Maskara Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

okypete

3.8/ 5 puanladı

Benefit’in en iyi maskarası olarak tarihe geçen They’re Real! formülü ve yapısı sayesinde birçok ödüle layık görüldü. 3 kata kadar uygulanabilen maskara dökülme, topaklanma ya da akma yapmıyor. Maskarayı fırçasıyla iki şekilde uygulamak mümkün. Plastik fırçanın ucundaki dikey kıllarla kirpiklerinizi ayırabiliyor, yatay kıllarlaysa yoğun hacim verebiliyorsunuz. Maskarayı uyguladıktan sonra kirpikleriniz takma kirpik kullanmışsınız gibi dolgun, uzun ve kıvrık görünüyor. - Kaynak


makyajtavsiyem

3.9/ 5 puanladı

Benefit They're Real maskara kirpiklere takma kirpik etkisi yaratan, hacim vermesi çok başarılı olan,… - Kaynak