Bepanthol Çatlak Kremi Kullananlar

Bepanthol çatlak kremi , özellikle gebelik dönemine girmiş bayanlar için sık sık kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra ergenlik çağında oluşan çatlakların giderilmesi için de uygun olan çatlak kremi hamileliğin dördüncü ayından başlamak üzere hamilelik sona erene kadar çatlakları önlemek ve gidermek için uygulanmaktadır.

Etkili mi?

Gebelik döneminin ilk aylarından itibaren başlayan çatlak oluşumu Bepanthol çatlak kremi tarafından hızla absorbe edilir. Sık sık karın bölgenizde kullanabileceğiniz gibi çatlak oluşumunun diğer odak noktası olan kalça ve üst bacak bölgenizde de rahatlıkla kullanarak çatlakların giderilmesi ve önlenmesi için uygulayabilirsiniz.

İşe yarıyor mu?

Günde iki kez kullanabileceğiniz Bepanthol çatlak kremi ile masaj şeklinde uygulanmasını sağlayarak gebelik süresince oluşabilecek çatlakların önlenmesi ve tedavi edilmesini sağlayabilirsiniz. Doğum yaptıktan sonra da kalan çatlaklarınızın giderilmesi için kullanmanızda hiçbir sakınca bulunmamaktadır.

İçeriğinde neler vardır?

  • Zeytinyağı
  • CentellaAslatica
  • Provitamin B5

Krem içeriğinde yabancı madde, renklendirici, paraben, yağ bulundurmaz ve su bazlı olup yağ emülsiyonu sayesinde cilde hızlı geçiş sağlar.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Bepanthol Çatlak Kremi Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

zeyy88

3.8/ 5 puanladı

Bepanthol çatlak losyonu canım ama benim karnımın yanları falan doldu artık öne doğru büyüyo... Losyondan da memnunum şahsen.. - Kaynak


nhnkyl

3.7/ 5 puanladı

Basucu kremlerim... bepanthol hamileler icin catlak kremi cikarmis... yanindaki de argan yagi ustune tanimam - Kaynak


agirroman

3.8/ 5 puanladı

tahriş olmuş cildi yenilemede oldukça başarılı. günlük kullanım için fazla yoğun geliyor bana, cilde yedirmek biraz uzun sürüyor. ama özellikle kuru ciltler için olanı, kullandığım envai çeşit ürün içinde kendini belli etti. - Kaynak