Beverly Hills Mell-Q Kullananlar

Beverly Hills Mell-Q Tüy Azaltıcı Yağ Nedir?

Son dönemde sıklıkla karşımıza çıkan Beverly Hills Mell-Q  ürününü incelemek üzeresiniz. Beverly Hills Mell-Q tüy azaltmada kullanılan bir çeşit yağdır.

Söylenilene göre hindistanda yetişip orada toplanan bitkilerden oluşan bu yağ ile 6-7 seansta istenmeyen tüylerinizden kurtulmanız mümkün.

Beverly Hills Mell-Q Nasıl Kullanılır?

Bu iksiri, ilk olarak epilasyondan sonra kullanıp, 3 günde 1 olarak kullanmaya devam edeceksiniz. 6 seans ( 6 ay ) sonunda pürüzsüz cildinizde bir daha kıl ve tüy görmeyeceksiniz.

Beverly Hills Mell-Q ürünü çok yeni olduğundan, kullanıcı yorumları ve ürün ile alakalı bilgiler oldukça az.

Beverly Hills Mell-Q

Günden güne Beverly Hills Mell-Q Kullananlar artacağından web sitemize Kullanıcı Yorumlarını ilave edeceğiz.

Tüy azaltıcı etkisi olan özel yağlar sayesinde kıl köklerini zayıflatarak tamamen ortadan kalkması hedeflenmektedir.

Eğer ki sizde Beverly Hills Mell-Q kullanıyorsanız, yada kullanmayı düşünüyorsanız yorumlarınızı bizimle ve okuyucularımızla paylaşın.

Beverly Hills Mell-Q ürünü ile Kullananlar.com.tr olarak hiç bir alakamız yoktur. Kullanımdan doğabilecek olumsuz sonuçlar, kullanıcıya ve üretici firmaya aittir.

 

 

Abone Olun
Bildir
4 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Çağla
23 Temmuz 2017 18:23

Ben 6 ay neredeyse çok düzenli olacak şekilde kullandım kızlar, azaltıyor ama kesin çözüm değil .

Nese ozata
31 Mayıs 2017 11:54

Hiç bir faydası yok insanları kandırmayın

Fatma
16 Mart 2017 14:15

Ben tam 8 aydır kullanıyorum hic bır faydasını ğörmedım bana bır cevap verırsenız ne kadar kullanmam gerekıyor sevınırım

Belkis
8 Ocak 2017 15:47

Ben bikaç ay önce aldim. Kapıda ödeme yaptım. Yani teslimatta herhangi bi sıkıntı cikmadi ama düzenli kullandigim söylenemez. Hatta ilk iki üç haftadan sonra hic kullanmadım. Gerçekten de rahatsız edici bi kokusu filan yok. Kaşıntı kızarıklık gibi etkileri de olmadi. Tekrar düzenli kullanmaya başlayacağım. Etkilerini burdan yazarim.

Beverly Hills Mell-Q Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Aaayliss

3/ 5 puanladı

Tamda açmak istediğim bilgi almak istediğim konu üzerine değinmişsiniz bende çok tedirginim kullanıp kullanmama konusunda deneyen duymuş olan lütfen bilgi versin - Kaynak


Potipoto

2/ 5 puanladı

facede karşıma çıktı ve ordan sipariş seçeneği vardı. baya kişi sipariş verdi... illa ki alanlardan burda da karşımıza çıkacaktır. - Kaynak


2Melekannesi

1/ 5 puanladı

ben 2 gün önce kapıda ödemeli sipariş verdim ama ne ürün gönderildi ne arayan soran oldu. az önce mesaj attım bakalım dönen olacak mı? iade garantisi veriyorlar ona güvenerek sipariş vermiştim ama resimdeki shop hiç dikkatimi çekmemiş. hakikaten dikkate değer bi konu. - Kaynak