Big Ear Kullananlar

Big Ear, sosyal medya üzerinden satışı olan estetik düzeltme yaptığını iddia eden bir üründür. Ürünle ilgili satış yapılan mecralarda yazılan iddiaları site politikamız gereği yayınlamıyoruz. Bu iddiaları ispatlayacak bilimsel bilgilerin de bulunmadığını belirtmek isteriz. Big Ear kullananlar ya da satın almayı düşünenler sitemize yorumlarını bırakırlarsa bu ürünü almayı düşünenlere yardımcı olabilirler.

Fiyatı:

  • 99 TL’den başlayan fiyatlarla.

Big Ear Özellikleri:

  • Üç farklı çeşidi bulunmaktadır.
  • Boyutuna göre fiyatlandırılmış olup fiyatları 99 – 149 – 249 T’dir.

Kullanımı:

  • Kutu içerisindeki solüsyon ile kulak arkasını temizleyiniz.
  • İçerisindeki magnetlerden birini kulak arkasına diğerini kulak arkasının hizasındaki boyun kısmına yapıştırarak kulaklarınızı sabitleyiniz.

Buna benzer diğer ürünleri incelemek isterseniz aşağıdaki kategorilerimizi kontrol edebilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
10 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Aziz.
13 Ağustos 2018 12:47

Arkadaşlar hiçbir işe yaramıyor tamamiyle DOLANDIRICILIK. Bakın 2 aydır kullanıyorum hic bir düzelme yok insanların duygularıyla bu şekilde oynadıkları için allaha havale ediyorum. Almayın arkadaşlar.

savkli
11 Ağustos 2018 23:52

siteden gelen yağ bildiğiniz aktarda satılan bitkisel yağların karışımı maliyeti maks 3 tl dir. ambalajda amerikadan geldiği belirtilmiş ve adres var fakat ne ihracatçı firma yazıyor ne de yazan adres doğru. adresi araştırınca adres fransada bir adres ve yazılan üretici firma bir fransız vitamin üreten firma. inatagram sayfasında yayınlanan sertifika internette sertifika tasarlayın tarzı sitelerde sizin kendi kendinize de düzenleyebileceğiniz basitlikte bir uygulamayla yapılmış. ayrıca instagram sayfalarında paylaştığı fotoğrafları arattığınızda ise estetik cerrahların yaptığı operasyonların öncesi sonrası fotoğraflarını alıp koydukları ortaya çıkıyor instagramda güya 37 bin takipçis var ama bakarsanız takipçi satın alınmış ve paylaşılan fotoğraflara gelen beğeni sayısı 10-15… Devamını oku

Dogukan
11 Temmuz 2018 16:06

arkadaslar kullanan varsa gercekten işe yarıyormu ???

Süleyman
26 Aralık 2018 13:10
Reply to  Dogukan

Selamun aleyküm arkadaşalar bende daha önceden şüphelenmiştim ve üzerine yürüdüm bu işin tel no yazıyor arıyosun ulaşılamıyor diyor mesaj yazıyorum detaylı bilgi alabileceğim bi numara istiyorum diyorum numara vermiyor her seferinde ürün hakkında bilgi vermeye çalışıyor yazılı olarak anladım ki DOLANDIRICININ daniskası şakın inanmayın