BigJoy Betaine Kullananlar

BigJoy Betaine, 120 tablet içeren şişelerde satılmaktadır. Sporcu besinlerinden biri olup takviye edici gıda niteliğindedir. İlaç değildir. İlaç bileşenine karşı alerjisi * hassasiyeti olanlar kullanmamalıdır. Hastalıkların önlenmesi ya da tedavisinde kullanılamaz. Yoğun antrenman dönemlerine yardımcı olabilir. Yetişkinler içindir.

Fiyatı:

  • 75 TL’den başlayan fiyatlarla.

İçeriği:

Besin Değerleri
Servis Miktarı: 3 tablet
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 40
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Betaine 4000 mg **
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.

BigJoy Betaine Özellikleri:

  • Formül bilgisinde adı geçen maddelerin genel özelliklerini barındırır. Bu maddelerin sağlayabileceği yararları sunabilir.
  • Doktorunuza danışmadan kullanmayınız.

Kullanımı:

  • Sabah – öğle – akşam birer tablet su eşliğinde içiniz.

Aşağıdaki veriler ürün tanıtımına ait olmamakla beraber ürün formülünde yer alan maddeler hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen kullanıcılarımız için editörümüzce araştırılarak konuya eklenmiştir. En sağlıklı bilgiyi yalnızca doktorunuzdan edinebileceğinizi önemle hatırlatırız.

Betain Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Hangi Besinlerde Bulunur?

  • Vücudumuzda Demir ve Kalsiyum mineralleri ile B12 vitamininin emilimlerini gerçekleştirmek için kullandığımız maddelerden biri olup Hidrolik Asit sağlamaktadır.
  • Olası bir risk durumunda bu madde Metillerin ilgili organlara iletilmesinde görevlidir.
  • Betain maddesini elde edebilmek için pancar ve ıspanak başta olmak üzere tüm sebzeleri düzenli olarak tüketmemiz gereklidir.
  • Bu maddenin diğer görevlerini kısaca şöyle sıralamamız mümkündür; homosistein düzeyinin dengelenmesi, gerektiğinde lipofil olarak görev alarak karaciğer sağlığının desteklenmesi, midedeki proteinlerin parçalanabilmesi için gerekli Hidrolik Asitlerinin oluşturulması, hücre içindeki su dengesinin mevcut konumda devam ettirilebilmesi için hücresel düzeyde dehidrasyonunun engellenmesi, Kreatin sentezine katkı sunması, kas gelişiminin desteklenmesi.

Buna benzer gıda takviyelerini incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimizi kontrol edebilirsiniz.

Besin Takviyesi

Gıda Takviyesi

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

  Abone Olun  
Bildir