BigJoy CLA Kullananlar

BigJoy CLA Nedir?

Bigjoy CLA definasyon dönemindeki sporcular ve kilo vermeyi hedefleyen kişiler için formüle edilmiş saf CLA içerikli gıda takviyesidir. Tek başına yağ yakma özelliği olmadığından en iyi sonuçlar için tercihen L-carnitine ürünleri ile birlikte kullanılır. Alınan besinlerdeki yağın vücut tarafından depolanmasını engelleyerek yakıma hazır şekilde vücutta tutar. Bu sayede vücut enerji kaynağı olarak serbest formda dolaşan yağı kullanacaktır.

Kullanımı Nasıl Olmalıdır:

3 ana öğünden 15’er dk önce 1’er kapsül alınmalıdır. Bir seferde en fazla 2 kapsül kullanılmalıdır. Kullanılan süre boyunca tercihen spor yapılmalıdır. Düzenli spor yapılamıyorsa günde en az 45 dk tempolu yürüyüş yapılması önerilmektedir.

Ne İşer Yarar?

  • Vücudun yağ depolamasını engeller.
  • Yüksek saflıkta CLA içerir.
  • Domuz katkısı içermez.
  • Kapsüller yenilebilir bitki özlerinden elde edilmiştir.
  • Kilo vermeye yardımcı gıda takviyesidir.

Kombinasyon:

Tercihen l-carnitine ürünleri ile birlikte kullanılmaları tavsiye edilmektedir. Orta-ileri seviye sporcular termojenik yağ yakıcılarla birlikte kullanarak daha hızlı sonuç alabilir.

İçerik:

BigJoy CLABig 99 Kapsül
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 1 kapsül
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 99
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
CLA (Konjuge Linoleik Asit) 1000 mg
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler hesaplanmamıştır.

 

BigJoy Türkiye:

2013 yılından itibaren üretimi gerçekleşmektedir. Bazı ürünler Avrupa’da üretilmekte bazı ürünlerin hammaddesi ithal edilerek Türkiye’de paketlenmektedir. Hammadde kalitesi ve içerik olarak birçok sporcuyu tatmin eden içerikle ürünler sunulmaktadır.

 

 

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

BigJoy CLA Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

4.78/ 5 puanladı

hermo detonator ile birlikte kullanarak 3 haftada 5 kg ye yakın verdim. hammadde kalitesi olarak güvendiğim bir marka. l-carnitine ile sonuç alamayan kişiler thermo + CLA kullanırsa eminim ki farkı hissedecekler. (haftada 2 gün spor ve 1900 kalorilik bir diyet uyguluyorum.) - Kaynak