Bigjoy Creatine Kullananlar

Bigjoy Creatine  Nedir?

Bigjoy Creatine yüksek saflıkta kreatin kullanılarak formüle edilmiş gıda takviyesidir. ATP üretimini tetiklerken spor esnasında performansın iyileşmesine katkıda bulunur. Mikronize formu sayesinde kolay karıştırılabilir.

Çeşitleri:

Kapsül formda ve toz formda bulunmaktadır. Kapsül form kullanım kolaylığı sunarken toz formdaki ürün kana daha hızlı karışabilir.

Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Tavsiye edilen günlük kullanım miktarı 5 gr ve 1 ölçektir. Spordan sonra 1 ölçek olarak kullanılması tavsiye edilir. Spor performansını arttırmaya yönelik olarak 1/2 ölçek spordan 20 dk önce 1/2 ölçek spor sonrasında kullanımı da uygulanabilmektedir.

Eğer yükleme yapılarak kullanımı söz konusu ise ilk 5 gün 20 gr ürün öğünlerle birlikt ve spordan sonra olmak üzere 5 er gr lık servislerde günde 4 kere alınmalıdır. 5 gün sonunda normal kullanıma devam edilmelidir.

Ne İşe Yarar?

  • Hacim kazanımına yardımcı olur.
  • Performansı iyileştirir.
  • Patlayıcı kuvveti arttırır.
  • ATP üretimini destekler.

Dikkat – Olası Yan Etkiler:
Bu ürün yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 17 yaş altındaki çocukların doktor gözetiminde kullanmaları tavsiye edilir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Diyabet hastalarının kreatin kullanımı tavsiye edilmez. Böbreğe bağlı rahatsızlık geçiren kişilerin kullanılması tavsiye edilmez. Cyclosporine içerikli ilaçlarla birlikte kullanmayınız. Önerilen dozun üzerine çıkmayınız. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, önlem ya da tedavisinde kullanılmaz.

İçerik:

BigJoy
Crea Big Micronized Creatine Powder 300 Gr
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 5 toz
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 60
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Micronized Creatin Monohhydrate 5gr
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.
Diğer İçerikler:

BigJoy Türkiye:

2013 yılından itibaren üretimi gerçekleşmektedir. Bazı ürünler Avrupa’da üretilmekte bazı ürünlerin hammaddesi ithal edilerek Türkiye’de paketlenmektedir. Hammadde kalitesi ve içerik olarak birçok sporcuyu tatmin eden içerikle ürünler sunulmaktadır.

 

 

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
evren
27 Aralık 2017 21:42

bu ürün diğer marka creatinler gibi sert toz kıvamında değil un yumuşaklığında.neden böyle

Bigjoy Creatine Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

trim

3.65/ 5 puanladı

private label üretilen bir ürüne göre fiyatını yüksek bulsam da denemek için aldım.. 2 haftadır kullanıyorum etki iyi seviyede - Kaynak