Bio Defense Jel Kullananlar

Bio Defense Jel, saşe formunda geliştirilmiş tek kullanımlık ürünler halindedir. Her ambalaj 20 adet saşe içerir. Her saşe 5 gram jel bulundurur. Formül bilgisine ulaşılamamıştır. Çocuk – yetişkinlerce tercih edilebilir. Dezenfektan özelliği sunduğu yazılmıştır. Kullanmadan önce cilt doktorunuza danışınız.

Fiyatı:

  • 25 TL’den başlayan fiyatlarla.

Bio Defense Jel Özellikleri, Faydaları:

  • Cilt temizliğinde kullanılır.
  • El için geliştirilmiştir.
  • İstenilen sıklıkla kullanılabilir.

Kullanımı:

  • Saşeyi yırtınız ve içindeki jeli elinize dökünüz. Biraz ovuşturarak el – avuç içi – el dışı ve parmak aralarına yediriniz. Yıkama gerektirmez.

Aşağıdaki veriler ürün tanıtımına ait olmamakla beraber ürün formülünde yer alan maddeler hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen kullanıcılarımız için editörümüzce araştırılarak konuya eklenmiştir. En sağlıklı bilgiyi yalnızca doktorunuzdan edinebileceğinizi önemle hatırlatırız.

Dezenfektan ve Korona Virüs İlişkisi

Haberlerde yayınlanan bilgilere göre etil alkol içeren kolonya, dezenfektan kullanımı önemlidir. Yukarıdaki ürünün formül bilgisine ulaşamadık. Sitemiz bu ya da başka ürünlerin reklam ya da satışını yapmamaktadır. Ürünün satıldığı global ve yerel satış sitelerinde dezenfektan özelliği taşıdığı belirtilmiştir. Satın almadan önce ambalaj ve içerisinde yer alan kullanım talimatından formülü kontrol ediniz. Dezenfektan mı değil mi net olarak öğreniniz. Corona Virüs Covid-19 virüsü için sık sık ellerinizi su ve sabunun olduğu yerde yirmi saniye, olmadığı yerde dezenfektan özelliği olan jel, sıvı, ıslak mendil, kolonya tarzı ürünlerle ellerinizin hijyenini sağlayınız.

Buna benzer diğer ürünleri incelemek isterseniz aşağıdaki kategorilerimizi kontrol edebilirsiniz.

Genel Temizlik

Temizlik Ürünleri

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör