Bioder Mela Tone Leke Kremi Kullananlar

Bioder Mela Tone Leke Kremi hayatımızda birçok problem ile karşı karşıya kalıyoruz. Bu problemlerden birisi de vücudumuzda oluşan lekelerdir. Bu lekeler birçok sebepten dolayı meydana gelebilir. Lekeler genel olarak hamilelikte ve doğum sonrasında oluşan lekeler, güneş lekeleri olarak bilinmektedir fakat yaşlılık ile de oluşan lekeler görülebilmektedir. Peki, bu lekeler nasıl giderilir?

Çok Tercih Ediliyor

                Bugün ülkemizde dünyanın dört bir yanında birçok insan Bioder Mela Tone leke kremi ile bu sorunu çözüme kavuşturmuşlardır. Arbutin ve niasinamid içeriği ile cildinizdeki lekeleri gidermeye çalışır. Bunu yaparken cildinizin yenilenmesini katkıda bulunur ve cildinizin dengesini korur.

Etkisi hızlı ve kullanımı pratik bir üründür. Gece ve gündüz günde iki kez olmak üzere uygulanır. Lekeli bölgeye sürmek sureti ile kullanılır. Tüm cilde –leke olduğu takdirde- uygulanabilir fakat göz ile temasından şiddetle kaçınınız. İçeriğinde bulunan maddeler cildinize zarar vermezler fakat gözünüzde ciddi anlamda tahribata yol açabilirler.

Birkaç Püf Nokta

  • Ürünü kullanmadan önce içeriğini dikkatlice okuyunuz. Bioder Mela Tone leke kremi alkol ve paraben içermemektedir fakat bazı vücutlar birtakım maddelere hassas olabilmektedir. Bu yüzden içeriğini okuyup emin olunuz.
  • Uygulamadan önce süreceğiniz bölgeyi iyice temizleyiniz.
  • Bu krem ile cildinizde oluşan lekelerden kurtulmak istiyorsanız ürünü düzenli bir şekilde kullanmalı ve miktar bakımından aşırıya kaçmamalısınız. Yalnızca bu ürün için değil tüm ürünler için periyodik kullanım esastır.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Bioder Mela Tone Leke Kremi Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

BİODER

4/ 5 puanladı

Bioder Ton Düzenleyici Leke Kremi,leke sorunu yasayan ciltler için bitkilerin en etkili özleri ile hazırlanmıştır. İçeriğindeki Arbutin ile ton farklılıklarını düzenler. Lekelerin yoğunluğunu azaltır. Ciltte daha pürüzsüz ve aydınlık bir görünüm sağlar. SPF 20 güneş koruma faktörü ile cildi günesin zararlı ışınlarından koruyarak yeni leke oluşumunun önüne geçer. ARBUTİN : Ayı üzümü yapraklarından elde edilen doğal aktif maddedir. Güneş, hamilelik ve yaşlılık lekelerine karşı etkilidir. Deriye rengini veren melaninin fazla sentezlenmesini engeller, derideki renk ayrışmalarını azaltır. NİASİNAMİD: B3 vitamininin bir formudur. Melanin içeren melanozomların deri hücrelerine transferini bloke eder. Böylece hiperpigmentasyonda etkilidir. - Kaynak