Bioder Mela Tone Leke Spot Jel Kullananlar

Bioder Mela Tone Leke Spot Jel insanlar belirli bir yaştan sonra birtakım problemler ile karşı karşıya kalabilmektedir. Bu problemlerden bayanlar içerisinde en çok karşılaşılan lekelerdir. Bu lekeler çeşitli sebeplerden dolayı baş gösterebilir. Hamilelik lekeleri, güneş lekeleri bu lekelerden birkaçıdır. Her yaştan bayanın karşılaşabileceği leke sorunu günümüzde Bioder Mela Tone Leke Spot Jel ile çözülebilmektedir. Birçok bayan denedi ve memnun kaldı.

Ürün Hakkında Bilgilendirme

  • Ürünün İçeriği
  • Arbutin. Ayı üzümü yapraklarından elde edilmektedir. Hamilelik, yaşlılık ve güneş lekelerinde etkin madde olarak kullanılmaktadır.
  • Niasinamid. B3 vitamini esas alınarak üretilmiştir. Melanin içeren hücrelere işler.

Kullanım Talimatları

  • Lekelerin olduğu bölgeye uygulayınız.
  • Gerek miktar gerek kullanım adeti olarak aşırıya kaçmayınız.
  • İyileşme sürecini takip ediniz.

Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

  • Ürünü kullanmadan önce mutlaka kullanım talimatını ve içindekiler kısmını inceleyiniz.
  • Uygulamadan önce bölgeyi temizleyiniz.
  • Tavsiye edilen kullanım miktarı ve zamanından dışarı çıkmayınız. Aksi takdirde cildiniz zarar görebilir.

Lekeleri Yok Edin

 Bugün milyonlarca bayan Bioder Mela Tone Leke Spot Jel kullanarak vücudundaki lekelerden kurtuldular. Bu ürünün çokça tercih edilmesinin sebepleri arasında ürünün bitkisel olması yatmaktadır. Kullanımı pratik, etkisi hızlı ve fiyatının uygun olması insanları bu ürünü kullanmaya yöneltmektedir. Çalışma prensibi olarak lekeli bölgenin rengini düzenler ve lekeyi mümkün olduğunda yok etmeye çalışır. Üstelik bunu cildinizin sağlığını bozmadan ve dengesini koruyarak yapmaya çalışır.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Bioder Mela Tone Leke Spot Jel Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Doro

3.8/ 5 puanladı

ben sirle bıyığı aldırdığımda leke olmadı canım sarkma da olmadı cilt tipine göre değişir bence ben de bioder kullanıyorum ama hani bacak alındıktan sonra losyon sürüyolar ya onu 3 saat yıkamamamı söylüyor ağdacım ayrıca bioder sürmek için cildin temiz olması gerekir ağda yapıldıktan hemen sonra da yıkamayın bacaklarınızı çünkü gözenekleriniz açık oluyo mikrop kapabilir ağdadan sonra sürülen losyonla beklesin biraz hem kızarıklığı gitmiş olur sonra iyice yıkayın ve bioderi sürün bence hem bioder her gece yatmadan sürülürse daha iyi sonuç alınırmış sevgiler :eek: - Kaynak


karanlikta gizlenmis isik

3.8/ 5 puanladı

kullanmaya başladığım 1 hafta olmamasına rağmen etkisini göstermiş krem. bi sürü yorum okudum. yeri geldi kadın forumlarına girdim, yorumları okudum. ayrıca sözlüklerde ki kreme karşı bir çok olumsuz yorum gördüm ama kafama koymuştum bi kere deneyecektim. ve aldım denedim, deniyorum. memnunum hatta çok pişmanım şimdiye kadar neden kullanmadığıma. - Kaynak