Bioder Ton Düzenleyici Peeling Kullananlar

Bioder Ton Düzenleyici Peeling leke sorunu ile karşı karşıya mısınız? Cildinizdeki bu ton farklılıklarından kurtulmak mı istiyorsunuz? Öyleyse vakit kaybetmeden Bioder ton düzenleyici peeling kullanmalısınız. Milyonlarca insan bu ürün ile lekelerden kurtuldular.

Ürünün İçeriğinde Ne Var?

                Ürün içerik olarak arbutin ve niasinamid içermektedir. Biraz daha açacak olursak arbutin ayı üzümü yapraklarından elde edilmekte ve deriye işleyerek ton düzenlemede etkilidir. Niasinamid ise B3 vitamini esaslı bir maddedir ve aynı şekilde deri rengine etki eder. Bununla birlikte ürünün içeriğinde bulunan gliserin, diğer maddeler lekeler ile savaşırken cildin dengesini korur, cildi nemlendirir. Cilde parlak bir görünüm kazandırır.

Nasıl Kullanılır?

                Bioder ton düzenleyici peeling, haftada 1 veyahut 2 kez uygulanmaktadır. Buna lekenin seviyesine göre karar verilir. Bir kullanımda ürün lekenin olduğu bölgeye sürülür ve dairesel olarak masaj hareketleri ile iyice yedirilir. Bu işlemi 2-3 dakika yapınız. Daha sonra bölgeyi bol su ile durulayınız.

Pürüzsüz ve Parlak Bir Görünüm

Leke sorunu artık bir sorun olmaktan çıksın istiyor fakat bunu sağlıklı yollardan, cildinizin dengesini bozmadan başarmak istiyorsanız bu ilaç tam size göre! Ancak dikkat etmeniz gereken birkaç nokta var. Bunlardan biri kullanım talimatlarına uymanız. Tavsiye edilen ve ürünün üzerinde yer alan kullanım zamanı ve kullanım miktarından dışarı çıkmamalısınız. Ürünü düzenli bir şekilde kullanınız. Ancak bu şekilde başarılı sonuca ulaşabilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Emine araz
10 Nisan 2016 23:17

Yaz ayindada yapabilirmiyiz

Bioder Ton Düzenleyici Peeling Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

njonquilla

3.8/ 5 puanladı

bu kadar masraf ve uğraş yerine bioder veya episiva gibi tüy azaltıcı kullanmanızı öneririm ben 16 yaşımdayken çıkmıştı bu tarz ürünler 4 yıl ilk başlarda düzenli, sonra aklıma estikçe sürdüm şimdi kullanmıyorum tamamen yok etmedi ama çok zayıf ve aralıklı çıkıyor hiç batık olmuyor makine ya da ılık ağda kullanıyorum..ağdayıda bikere sürüp çeksem hemen kopuyor.. - Kaynak


elifilevav

3.7/ 5 puanladı

cnm benim sana şiddetle önerim sakın sakınn aldırma lütfen çok pişman olursun lazerde düşünme.bioderi kullan normal nemlendirici gibi.belki çok uzun zamanda bi faydasını görürsün ama aldırma sakın emin ol aldırıpta çok mutlu olan yok.özel msj atamıyorum umarın görürsün yazımı. - Kaynak