Bioder Tüy Dökücü Krem Kullananlar

Bioder Tüy Dökücü Krem Doğamız gereği vücudumuzda tüyler bulunmaktadır. Ancak gelişen tıp ve teknoloji ile bu tüylerden kurtulmak mümkün. Hem de operasyon geçirmeden! Nasıl mı? Bioder tüy dökücü krem ile kısa sürede başarılı sonuca ulaşabilirsiniz. Doğal içeriği ile uygulandığı bölgedeki tüy ve kılların incelmesini sağlar, daha geç çıkmasına yardımcı olur.

Bunu Nasıl Yapıyor?

                Ürünün çalışma prensibi oldukça basittir. Kutunun içinden çıkan nemlendirici ile birlikte kullanıldığında turunç ve bitkisel kompleks B cilt tarafından en iyi şekilde emilir. Bu maddeler deri altına işler ve tüylerin azalmasını sağlar. Bununla birlikte uzama periyodunda ciddi anlamda bir genişlemeye yardımcı olurlar.

Kullanımı Pratik, Etkisi Hızlı

                Ürün uygulanacak bölge temizlendikten sonra uygulanmaktadır. Kullanımı esnasında yapılan hatalardan en önemlisi budur. Önce bölgeyi tüylerden ve kıllardan temizleyin. Daha sonra ürünü ve ürünle birlikte gelen nemlendiriciyi kullanın.  Krem bahsettiğimiz bu temizleme işleminden sonraki ilk 3 gün kullanılmaktadır. Günde 1 defa kullanılır.

Aldığınız ürün vücut için ise yüzünüzdeki tüyler için kullanmayınız. Vücut kremini vücudunuzun her yerinde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Cilde zarar veren bir madde içeriğinde bulunmamaktadır. Yağ ve ter bezleri gibi derimizin sahip olduğu önemli noktalara zararı dokunmamaktadır.

                Sizler de istenmeyen tüylere ve kıllara uzun vadeli bir çözüm arıyorsanız Bioder tüy dökücü krem tam sizlere göre bir ürün. Birçok insan denedi ve memnun kaldı. Yoksa siz hala denemediniz mi?

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Bioder Tüy Dökücü Krem Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

EU3

3.8/ 5 puanladı

bana kalırsa bioder daha güvenli geliyor sanki.. tala biraz tüy dökücü krem, önemli olan tüyleri azaltması yani dökmesi değil. bazı arkadaşlar da bazı tüylere hiç etki etmiyor demiş. ben bioder aldım bugün kullanmaya başladım ya bakalım umarım faydasını görürüm - Kaynak


oykuaydinhan

3.8/ 5 puanladı

Bioder tüy dökücü krem reklamına denk gelsem çok rencide olurdum..... - Kaynak