Biota Kapatıcı Kullananlar

Biota Kapatıcı, bitkisel destekli üretimlere sahip kapatıcılardır. Ciltte tortu bırakmadan uzun süre kapatma özellikleri sunar. Biota Kapatıcı kullananlar cilt kusurlarının örtülmesi ve cildin nemli tutulmasına yardımcı bir cilt bakım – makyaj ürününe sahip olabilirler.

Fiyatı:

  • 47,90 TL’den başlayan fiyatlarla.

Çeşitleri:

Biota Kapatıcı Özellikleri, Faydaları:

  • Biota Kusursuz Nemlendirici Fondöten Kapatıcı 47,90 TL

Kayısı ve Şeftali yağları içeren bir makyaj malzemesidir. SPF 25+ güneş koruma imkanı sunarak cildin korunmasına yardımcı olur. Uzun süreli kapatıcılık etkisi sunar. Uygulama öncesi başka bir makyaj malzemesi kullanmanıza gerek yoktur. Kremsi dokudadır. Pullanma yapmaz. Cildi ağırlaştırmaz. Cildin canlandırılmasına yardımcı olarak sürüldüğü ilk andan itibaren nemlendirici özellikler sunar. Cilt pürüzsüzlüğünü arttırır ve aydınlatır. Yaşlanma belirtileri ile mücadele eder. Dağılmaz, akmaz.

  • Biora Pürüzsüz Mat Fondöten Kapatıcı 54,90 TL

Asıl adı Biota Smooh Matt Fondöten olup ince yapıdadır. Hyaluronik Asit kompleksleri içermektedir. Serum formunda bir kapatıcıdır. Cildin nemlendirilmesi ve beslenmesine yardımcı olarak sakinleştirici özellikler sunar. Cilt yapısının güçlendirilmesini destekler. Kırışıklıkların önlenmesine karşı etkilidir. E vitamini ile güçlendirilmiştir. Cildin dış etkenlere karşı korunmasına yardımcı our, yatıştırır. Parfüm içermemektedir.

  • Biota Uzun Süre Kalıcı Işıltılı Fondöten Kapatıcı 55,90 TL

Kasava bitki özleri ile üretilmiş bir kapatıcıdır. Cilt kusurlarının kapatılması, cildin beslenmesi ve nemlenmesine yardımcı olarak ince çizgilerin azaltılmasında etkilidir. Cildin daha pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Cildin daha rahat nefes almasını sağlar.

Kullanımı:

  • Temiz – kuru ciltlere hafifçe dağıtınız.

 

Buna benzer diğer ürünleri incelemek isterseniz aşağıdaki sayfamızı kontrol edebilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör