Biota Ürünleri Kullananlar

Biota Ürünleri, 2002 yılında Türkiye’de kurulmuş bir kozmetik firmasıdır. Cilt bakım, güzellik bakım, kişisel bakım, besin takviyesi ürünlerinin üretim – dağıtım – geliştirilmesini yapmaktadır. Dünya çapında 40 ayrı ülkede satışına devam eden firmanın ürünleri %100 bitkisel kaynaklıdır. Ürün yelpazesi oldukça geniş olan firmanın en çok tutulan markaları özellikleri, faydaları, içerik ve fiyatları ile birlikte aşağıda listelenmiştir. Biota Ürünleri kullananlar var ise değerli yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Fiyatı:

  • 54 TL’den başlayan fiyatlarla.

Biota Ürünleri:

  • Bioxcin

Saç dökülmesinin engellenmesine yardımcı olmak üzere tasarlanmış olup tablet, serum, şampuan, köpük, serum, krem formları mevcuttur. Biocomplex 11 adı verilen patentli formüle sahiptir. Bu ürün kendi arasında 4 farklı çeşide – seriye sahiptir. Bunlar; Forte, Quantum, Aqua Therma, Genesis Serileridir.

Forte SerisicBioxcin: Serum formunda olup yoğunlaştırılmış bitkisel formüle sahiptir.

Quantum Serisi Bioxcin: 18 farklı Amino Asit kullanılarak elde edilmiş olup saça tutunabilen peptitler ile güçlendirilmiştir. İlk uygulamadan itibaren gözle görülür hacimleştirme etkileri sunar.

Aqua Thermal Serisi Bioxcin: Sağlıklı saç derisi için hizmet eden seridir.

Genesis Serisi Bioxcin: İlk – Orta dereceli dökülme problemleri yaşayan bireyler için geliştirilmiş olup yoğun Amino asit kompleks, Biocomplex B11, Biotinyl GHK formülleri birleştirilerek üretilmiştir. Saç foliküllerinin güçlendirilmesine hizmet eder.

  • Biota Bioder

Biota firmasına ait yeni nesil bakım ürünlerine sahiptir. Bu seride 8 ayrı ürün bulunmaktadır. Ve her ürün farklı ihtiyaçlara göre kendi arasında ürün çeşitliliği sunmaktadır. Bu ana 8 ürünü özetleyecek olur isek;

Biota Bioder Age Reverse: Anti Aging özelliklerle güçlendirilmiştir. Krem, Göz Çevresi Bakım, Serum formu, Maske, Temizleme Mendili bulunmaktadır. Tüm ürünler kırışıklıkların görünümünün azaltılmasına yönelik olarak geliştirilmiştir.

Biota Bioder Bio Clean: Peelinh, Süt, Tonik olarak ayrılan kategorideki tüm ürünler yaşlılık etkileri ile mücadeleye yardımcı olan cilt temizleyicileridir.

Biota Bioder Aqua Soft: nemlendirme, vücut bakım, el bakım, yüz bakım ürünlerine sahip olup her ürün farklı cilt tipine göre ayrılmıştır. Bu serideki tüm ürünler yüksek nemlendirme hizmeti ile ön plana çıkmaktadır.

Biota Bioder Acnium: Akne – Sivilce bakım serisine ait ürünler içermektedir. Arındırıcı temizleme jelleri, Gözenek sıkılaştırıcı jeller, Gözenek Sıkılaştırıcı Maske bulundurmaktadır. Bu kategoride yer alan ürünlerin tamamı anti aging formüllerle güçlendirilmiş akne bakım ürünleri ile oluşturulmuştur.

Biota Bioder Mela Tone: Leke odaklı jel, krem, peeling çeşitleri vardır. Seride yer alan ürünler cilt tonu farklılıkları ile mücadele için üretilmiş olup bazı ürünler SPF etkileri ile donatılmış olup güneşin etkilerine karşı korunmaya yardımcı olur.

Biota Bioder Ato Care: Yoğun nemlendirme – besleme özelliklerine sahip vücut losyonları, yüz kremi çeşitleri vardır. Atopik ve kuru ciltler için üretilmiştir.

Biota Bioder Suncare: Güneş koruyucu süt, yağ, rahatlatıcı krem, güneş koruyucu krem içeren seridir.

Biota Bioder Bio Epilation: Tüy azaltmaya yardımcı ürünler yer almaktadır. Jel, krem, süt, karınca yağı, yüz serumu, vücut serumu, el ağdası, bacak ağdası, bant ağda, sirli bant ağda, roll-on sir ağda bulunmaktadır. Tüm ürünlerde Bitkisel B Complex, Papatya, Melisa, Yosun ve Turunç bulunmaktadır.

  • Biota Nutraxin

Bu serideki ürünlerin tamamı takviye edici gıdalardır. Balık yağları, Glukozamin odaklı takviyeler, Vitamin – Mineral takviyeleri içermektedir.

  • Biota Biobaby

Bebek bakım – alt temizliği, krem, mendil, pudra, şampuan gibi ürün yelpazesine sahiptir. Sadece bebekler için geliştirilmiş hassas ciltlere özel üretim serisidir.

  • Biota Bioblas

Bioxcin serisinde olduğu gibi saç dökülme problemlerine yönelik geliştirilmiş bakım ürünleri içeren seridir.

  • Biota Restorex

Farklı saç tiplerine özel olarak geliştirilmiş yüksek bitkisel kaynaklı şampuanlara sahiptir.

Sitemizde detaylı olarak araştırdığımız bazı Biota Ürünleri aşağıda listelenmiştir. İncelemek istediğiniz ürünün üzerine tıklayarak detaylarını görebilirsiniz;

Biota Kapatıcı

Bioder Tüy Azaltıcı Serum

Bioder Mela Tone Leke Spot Jel

Bioder Ton Düzenleyici Peeling

Bioder Mela Tone Leke Kremi

Bioder 2si1 Arada Krem-Jel

Bioder Tüy Dökücü Serum

Bioder Gözenek Sıkılaştırıcı

Bioder Tüy Dökücü Krem

Bioder Tüy Azaltıcı Yüz Serumu

Bioder Age Reverse

Bioder Yüz Serumu

Bioder Acne Clean

Bioxcin Quantum Kaş Ve Kirpik Serumu

Bioxcin Bitkisel Sabun

Bioxcin Quantum Şampuan

Bioxcin Forte Serum

Bioblas Organic Oils Şampuan

Bioblas Sarımsaklı Şampuan

Bioblas Organicare Şampuan Yağlı

Bioblas Saç Uzatan Şampuan

Bioblas Pytokeratin Therapy Şampuan

Biobaby Bebek Losyonu

Nutraxin B Vitamin Complex 60 Bitkisel Kapsül

Nutraxin Artroflex 90 Tablet

Nutraxin Omega-3

Nutraxin Bromelain Gıda Takviyesi

Nutraxin Boğaz Spreyi

Restorex Sarmaşık Özlü Şampuan

Restorex Sıvı Saç Kremi Hızlı Uzatma Etkili

Restorex Şampuan

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör