Body Shop Kaş Farı Kullananlar

Body Shop Kaş Farı yüzünüzde her türlü makyaj malzemesi ile harikalar yaratabilirsiniz. En farklı renkleri karıştırarak ortaya çıkaracağınız daha önce denenmemiş bir renk ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Makyajı uygularken her ne kadar güzel bir makyaj yapamasanız da, yapacağınız ufak dokunuşlar büyük sonuçlar doğurabilir.

Makyaj sadece dudakla, gözle bitmiyor

Makyaj yapmak, dudağa ruj sürmek, yanaklara allık sürmek, göze sürme çekmek gibi artık klasikleşmiş şeylerden ibaret sanılır. Hâlbuki makyaj yakından incelendiğinde en ufak bir noktanın dahi bütün emeğinizi boşa çıkaracağı zorlu bir süreçtir. Makyaj yapılırken yüzün her bölgesinin ayrı bir önemi vardır. Her uzvun kendine göre bir çekiciliği vardır. Bir kadında dudaklar ön plana çıkartılırken, bir diğer bayanda gözler dikkatleri üzerine toplayacak şekilde makyaj yapılır.

Gözleri ön plana çıkaranlar

Çoğu kadın makyaj yaparken gözlerini ön plana çıkararak, daha güzel görünmeye çalışır. Ancak atlanan, belki de unutulan bir yer vardır ki, gözleri daha çok belirginleştiren ve çekiciliğini arttıran bir detaydır. Burada bahsettiğimiz göz rengi değil, bahsi geçen detay kaşlardır. Bir nevi gözlerin koruma görevini üstlenen kaşlar, çok ince bir dokunuşla sizi bambaşka biri yapabilir. Burada anlatılan şey, kaşların uzunluğunun veya kalınlığının ayarlanması değildir. Bahsetmek istediğimiz kaşların body shop kaş farı ile çok daha farklı bir renge kavuşturulmasıdır.

  • Body shop kaş farı değişik renk seçeneklerine sahip kaliteli bir üründür. Kaşlarınıza sürüldükten sonra kalıcı bir etkiye sahiptir. Yani bir mekâna gittiğinizde makyajınızı tazelerken kaşlarınızı dert etmenize gerek yoktur.  Çünkü bu ürün kalıcılığı ile kaşlarınız ilk anki gibi muhteşemliğini korur.
  • Çok cazip fiyat avantajları ile sahip olabileceğiniz body shop kaş farı ile kaşlarınız sizi diğer kadınlardan ayıran çok önemli bir detay olacaktır.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Body Shop Kaş Farı Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

sedamcetinkaya

3.8/ 5 puanladı

bide body shop olaydı buralarda iyiydi kaş farı almak lazım boyamak çok itici olmaya başladı - Kaynak


simetrik yara

3.8/ 5 puanladı

aktivist bir kişinin kurduğu firma olduğu için çevre dostu, hayvan dostu bir firma. farkındalık yaratmak için projelere de destek veriyor ayrıca. hayvan yerine sentetik deri üzerinde yapılıyor deneyler. - Kaynak